اخباراخبار ETFاخبار سهام های بین المللیسهام شرکت های مالی

صندوق های قابل معامله (ETF) دولتی ایالات متحده یکی از بهترین ماه های خود را در طول یک سال گذشته داشته اند

صندوق های مبادله ای دولتی مربوط به اوراق قرضه در ماه ژوئیه (تیر) بهترین افزایش ماهانه خود را در ۱۶ ماه گذشته ثبت کردند، زیرا ترس از سویه دلتا Covid-19 و تضمین های فدرال رزرو برای حفظ سیاست پولی ضعیف خود به حمایت از بازار خزانه ها کمک کرد.

در طول ماه گذشته، PIMCO Year Zero Coupon US Treasury Index ETF (NYSEArca: ZROZ) تقریبا ۵/۶ درصد و iShares Year Treasury STRIPS Bond ETF (GOVZ) تقریبا ۵/۵ درصد افزایش یافته اند.

به گزارش رویترز، بازار خزانه داری آمریکا پس از ابراز نگرانی های روزافزون خود مبنی بر اینکه بهبود اقتصادی آنطور که پیش از این انتظار می رفت قوی نبود، حمایت شده و بدهی های دولت نیز با بازگشت فروشنده های استقراضی به بازار کاهش یافته است.

فدرال رزرو همچنین چشم انداز حمایتی خود را حفظ کرده است. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، گفت که بازار کار ایالات متحده قبل از قطع برنامه خرید اوراق قرضه “هنوز از آنچه که دوست دارند” فاصله دارد.

در همین حال، بازدهی ۱۰ خزانه داری ایالات متحده بزرگترین افت را از مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸) تجربه کرده اند، زمانی که سرمایه گذاران در اوج فروش سال گذشته ناشی از همه گیری ویروس کرونا در بازار، به دارایی های امن پناه بردند.

پاسکال پرون، مدیر صندوق Eric Sturdza Investments، به رویترز گفت: این یکی از بهترین ماه هایی بود که ما به دلیل بازگشت قیمت ها در اکثر سرمایه گذاری های خود داشتیم.”

علاوه بر این، بدهی های مرتبط با تورم که مطابق با تورم افزایش یا کاهش می یابد و مانع خوبی برای افزایش قیمت ها است، در هفته منتهی به چهارشنبه، پس از افزایش ۵ درصدی قیمت مصرف کننده در ماه ژوئیه (تیر)، به رکورد ۳/۲ میلیارد دلار رسید. بر اساس داده های ETFdb، صندوق (TIP) iShares TIPS Bond در طول هفته گذشته یکی از محبوب ترین ETF ها بود و ۱/۷ میلیارد دلار ورودی خالص را به خود اختصاص داد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: etftrends

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا