اخباراخبار سهام های بین المللیسهام بین المللی

Discovery در حال بررسی پیشنهاد خرید کانال ۴ بریتانیا است

روزنامه تلگراف روز شنبه گزارش داد که Discovery (NASDAQ: DISCA) ایالات متحده در حال مذاکره غیررسمی در مورد پیشنهاد تصاحب احتمالی کانال تلویزیونی دولتی ۴ بریتانیا است.

این مقاله گزارش می دهد که فرایند مناقصه احتمالی توسط سرمایه گذار های دولت انگلستان مدیریت می شود. انتظار نمی رفت قرارداد تا اواسط سال آینده به پایان برسد.

دولت بریتانیا در ۶ ژوئیه (۱۵ تیر) رایزنی خود را درباره فروش کانال ۴ اعلام کرد و در حال بررسی تغییراتی در مدل عملیاتی پخش، از جمله مالکیت، وظایف و تعهدات آن بود.

کانال ۴ که توسط تبلیغات حمایت می شود و برنامه های پرطرفداری از جمله “The Great Bake Off” را پخش می کند، با هدف ایجاد برنامه های چالش برانگیز و متمایز برای مخاطبانی که تحت پوشش پخش کننده های سنتی قرار ندارند، راه اندازی شد.

به گزارش تلگراف، شبکه های تلویزیونی رقیب ITV (LON: ITV) و Comcast (NASDAQ:CMCSA) نیز در حال بررسی پیشنهاد برای کانال ۴ هستند.

در گزارش سالانه ۲۰۲۰ خود، کانال ۴ اعلام کرد که درآمد آن ۹۳۴ میلیون پوند است که ۵ درصد نسبت به سال ۲۰۱۹ کاهش یافته و درآمد مازاد پیش از کسر مالیات آن ۷۴ میلیون پوند بوده که در تاریخ ۳۸ ساله آن بی نظیر است. سهم تماشای این کانال تلویزیونی با افزایش ۲ درصدی به ۱۰/۱ درصد رسیده که اولین افزایش سالانه آن از سال ۲۰۱۱ است. پیش بینی می شود که تا سال ۲۰۲۵ بینندگان آن دو برابر شود.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: investing

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا