اخباراخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالمطالب ویژه

اتریوم در مسیر ثبت سیزدهمین کندل سبز پیاپی است

به دنبال تغییر فازاخیر بازار ارزهای رمزپایه ، اتریوم در حالت صعودی قرار دارد.

از ۲۱ ژوئیه(۳۰تیر) تا ۱ اوت(۱۰ مرداد) ، اتریوم هر روز با قیمت بالاتری بسته می شود و هر روز را با قیمتی بالاتر از روز گذشته به پایان می رساند. روند فعلی دومین ارز رمزنگاری شده را از پایین ترین سطح خود از ۱۷۹۳ دلار به ۲۵۵۴ دلار رسانده است و ۴۲.۴ درصد در ۱۲ روز افزایش یافته است.

طولانی ترین ردیف کندل های سبز در ژانویه ۲۰۱۸(دی ۱۳۹۶) رخ داد ، زمانی که اتریوم برای اولین بار در انتهای روند گاوی بالا رفت و به ۱۴۲۰ دلار رسید.

در حالی که بازارهای رمزنگاری در هفته گذشته علائم بهبودی را نشان داده اند ، اتریوم تا کنون از بیت کوین پیشی گرفته است که از ۲۱ ژوئیه(۳۰ تیر) رشد کوچکتر ۳۳.۳ درصدی را تجربه کرده است.

یکی از بزرگترین کاتالیزورها برای روند رشد  فعلی احتمالاً هاردفورک مورد انتظار لندن است که قرار است در ۴ آگوست(۱۳ مرداد) به صورت زنده روی آنتن برود. بسیاری EIP-1559 را به عنوان یک کاتالیزور بالقوه برای افزایش قیمت در نظر می گیرند زیرا فشار تورمی را به اتریوم اضافه می کند و کمیابی آن را افزایش می دهد.

این آخر هفته نیز شاهد فعالیت های گسترده ای در فضای NFT در شبکه اتریوم بودیم. اتریوم معمولاً به عنوان واحد پول NFT استفاده می شود. چندین خریدار برجسته از جمله Gary Vaynerchuk و  Three Arrows Capital  از پروژه های پیشرو مانند Art Blocks و CryptoPunks مقداری NFT خریداری کردند و قیمت ها را به سرعت افزایش دادند. تماشاگران قبلاً شروع به مقایسه روند فعلی معاملات NFT با “تابستان DeFi” سال گذشته کرده اند ، زمانی که فعالیت شبکه در برنامه های کاربردی dApp مانند Uniswap و Compound افزایش یافت. این بار ، به نظر می رسد NFT جمعیت جدیدی از کاربران را که در مورد ارزش آینده دارایی های دیجیتالی در اتریوم حدس می زنند ، به ارمغان بیاورد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: cryptobriefing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا