اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفایاخبار کاردانو

راه اندازی Connector توسط کاردانو برای اتصال کیف پول ADA به اپلیکیشن های غیرمتمرکز!

EMURGO، نهاد موسس کاردانو (ADA)، اعلام می کند که در حال راه اندازی یک پلتفرم جدید است که ارتباط بین کاربران ADA و برنامه های غیر متمرکز (dApps) را در شبکه بلاک چین متصل می کند.

در بیانیه ای، EMURGO می گوید که به زودی Yoroi dApp Connector را راه اندازی می کند که به دارندگان ADA اجازه می دهد با استفاده از یک افزونه، از مرورگرهای وب خود به برنامه های غیرمتمرکز در بلاک چین کاردانو دسترسی پیدا کنند.

“پس از فعال کردن اتصال dApp، کاربر قادر خواهد بود در هر فعالیتی که dApp اجازه می دهد، مانند خرید یا فروش توکن، دسترسی به منابع یا استفاده از سایر ویژگی های ارائه شده توسط dApp شرکت کند. این پل ارتباطی بین دو پلتفرم، اعتبار مالکیت دارایی های خاص را تسهیل می کند و می تواند به منظور انجام تراکنش ها برای dApp امکان پذیر باشد.

Yoroi یک کیف پول رمزنگاری سبک است که کاربران را قادر می سازد تا دارایی ADA خود را بر روی تلفن های همراه خود مدیریت کنند.

این اعلامیه در شرایط پیش بینی ارتقاء Alonzo کاردانو منتشر شد و هدف آن این است که قابلیت های قرارداد هوشمند را به بلاک چین برساند و از توسعه دهندگانی که مایل به ایجاد برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) هستند، پشتیبانی کند.

چارلز هوسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیانگذار کاردانو، در یک به روزرسانی ویدئویی می گوید که ارتقاء Alonzo، در مسیر راه اندازی در هفته های آینده میباشد.

“بنابراین من هنوز فکر می کنم که برنامه های زمانی ما خوب است. یعنی آگوست، سپتامبر(مرداد،شهریور). و من هنوز معتقدم که بیشتر زیرساخت های توسعه ای در بازه زمانی آگوست-سپتامبر ساخته خواهد شد و سپس با توسعه و استقرار برنامه های کاربردی روی کاردانو ، برنامه ای طولانی از پیشرفت های مکرر در آن زیرساخت ایجاد می شود.”

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: dailyhodl

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا