اخباراخبار سهام های بین المللیسهام بین المللیسهام شرکت های سینمائیسهام شرکت های مالی

Blackstone و Hudson Pacific قصد دارند یک میلیارد دلار برای ساخت یک استودیو فیلم سازی در بریتانیا سرمایه گذاری کنند

شرکت های آمریکایی Blackstone (NYSE: BX) و Hudson Pacific Properties (NYSE: HPP) اعلام کردند که قصد دارند در اولین گسترش خارجی پلتفرم Sunset Studios خود، یک مجموعه بزرگ تولید فیلم، محتوای تلویزیونی و دیجیتال در بروکسبورن شمال لندن ایجاد کنند.

آنها روز یکشنبه گفتند که با وجوه مدیریت شده توسط دو شرکت یک زمین ۹۱ هکتاری در ۱۷ مایلی مرکز لندن به مبلغ ۱۲۰ میلیون پوند خریداری کرده اند و افزودند که کل سرمایه گذاری آنها بیش از ۷۰۰ میلیون پوند (۹۷۵ میلیون دلار) خواهد بود.

آنها با توجه به مجوز برنامه ریزی خود، گفتند که یک پردیس استودیوی فیلم و تلویزیون در سطح جهانی با بیش از ۴۵۰۰ شغل دائمی ایجاد می کنند.

شرکت سرمایه گذاری Blackstone سال گذشته ۴۹ درصد از سهام شرکت Hudson Pacific، مجموعه سرمایه گذاری رسانه های هالیوودی اقیانوس آرام را خریداری کرد که شامل ۳۵ استیج و دفتر بود، از امکانات این مجموعه در ضبط آهنگ های “La La Land” و “When Harry Met Sally” استفاده شده است

جیمز سپالا (James Seppala)، رئیس بخش اروپا Blackstone گفت که شرکا قصد دارند یک استودیو بسازند تا از برتری بریتانیا در تولید فیلم اطمینان حاصل کنند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا