اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار فاندامنتالمطالب ویژه

مایکل ون د پوپ ۵ آلتکوین صعودی را برای ماه آگوست پیشنهاد می کند

مایکل ون.د.پوپ، تریدر و تحلیلگر برتر حوزه ارزهای دیجیتال، از پنج آلتکوینی می گوید که به عقیده او قرار است در ماه آگوست (مرداد و شهریور) به خوبی بدرخشند.

ون.د.پوپ در یک ویدیوی جدید می گوید که شبکه بلاکچین مقیاس پذیر الروند (EGLD) در جفت بیت کوین خود (EGLD/BTC) در تراز ۰.۰۰۱۸ BTC، به ارزش ۷۱.۵۲ دلار، به حمایت قدرتمندی می رسد و می تواند در مرحله بعدی حرکت خود به حدود ۰.۰۰۷ تا ۰.۰۰۸ BTC برسد (۲۷۸ تا ۳۱۷ دلار).

این پیش بینی ون.د.پوپ از رشد بالقوه ۳۴۴ درصدی جفت ارز EGLD/BTC حکایت می کند!

این ادعای وی بر اساس پرایس اکشن این جفت ارز در ابتدای سال استوار است که در آن زمان در حدود ۰.۰۰۰۸ BTC (31.84 دلار) در حال تحکیم بود و پس از آن، در ماه فوریه (بهمن ماه) به بالاترین سطح خود یعنی ۰.۰۰۵ BTC (198 دلار) رسید. به گفته او، یک حرکت مشابه می تواند EGLD/BTC را به اهداف قیمتی ذکر شده برساند.

مورد بعدی، ابزار هوش مصنوعی غیر متمرکز Fetch.ai (FET) است که به گفته ون.د.پوپ احتمالاً الگوی صعودی خود را در ماه آینده در برابر بیت کوین ادامه خواهد داد. این تحلیلگر معروف می گوید توکن FET اکنون در حال ثبت یک کف قیمت بالاتر در حدود ۰.۰۰۰۰۰۵ با ارزش ۰.۲۰ دلار است که می تواند باعث افزایش قیمت آن تا مرز مقاومت ۰.۰۰۰۰۲۷ BTC  شود و افزایشی ۴۴۰ درصدی را به همراه داشته باشد.

سومین ارزی که در این لیست جا گرفته است، شبکه Skale است که به گفته ون.د.پوپ، کم کم یک واگرایی صعودی در برابر بیت کوین (SKL/BTC) ایجاد می کند. اگر جفت ارز SKL/BTC بتواند پایین ترین سطح خود را در حدود ۰.۰۰۰۰۰۶۷ BTC یا ۰.۲۷ دلار ترسیم کند، یک روند صعودی به سمت مقاومتی در ۰.۰۰۰۰۰۸۱ BTC  (۰.۳۱دلار) و ۰.۰۰۰۰۱ BTC  (۰.۴۰ دلار) برای آن پیش بینی می شود.

ون.د.پوپ در ادامه متذکر می شود که پروتکل وام دهی امور مالی غیر متمرکز Kava.io بر روی نمودار BTC خود (KAVA/BTC) فشار خرید ملموسی را تجربه می کند که می تواند ارزش این جفت ارز را در هفته آینده افزایش دهد. به گفته این تحلیلگر ارزهای دیجیتال، KAVA/BTC برای صعود به سمت اهداف قیمتی خود باید از مقاومت فوری موجود در تراز ۰.۰۰۰۱۴ BTC   (۵.۵۷ دلار) عبور کند.

آخرین کوین موجود در فهرست این تریدر، توکن SXP است که ارز دیجیتال بومی شبکه پرداخت Swipe می باشد. به گفته ون.د.پوپ، SXP می تواند با عبور از مقاومت ۰.۰۰۰۰۵۳ BTC ، رشد قابل توجهی را تجربه کند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: dailyhodl

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا