اخباراخبار ارز دیجیتال

مدیر فناوری تتر : صدور USDT طی دو ماه گذشته ادامه داشته است

پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فنی تتر در ۱ اوت(۱۰ مرداد) اظهاراتی مبنی بر تصحیح گزارش هایی مبنی بر عدم انتشار USDT برای دو ماه متوالی انجام داد. آردوینو به خبرنگار مشهور چینی کالین وو (Colin Wu) پاسخ داد و گفت صدور تتر ادامه دارد . او همچنین به اطلاعات مربوط به تراکنش بلاک چین اشاره کرد که نشان می داد ۱۰۰ میلیون تتر دو روز پیش منتشر شده است.

USDT فعال ترین استیبل کوین بازار است ، با ارزش بازار بیش از ۶۲ میلیارد دلار. نزدیکترین رقیب USD Coin (USDC) است که ارزش بازار آن حدود ۲۷ میلیارد دلار است. ارزش بازار USDT از ابتدای سال دو برابر شده است.

تتر طی ۱۲ ماه گذشته به طور مداوم توکن های جدیدی را ضرب کرده است ، و این برای برخی از افراد هشداردهنده بوده است. این کشور انتقادات زیادی را تجربه کرده است ، گاهی اوقات برچسب کلاهبرداری زده می شود و در مواقعی دیگر تردید می شود که به ذخایر خود وارد شود. مایکل سیلور ، مدیر عامل MicroStrategy ، عدم قطعیت های مربوط به تتر را FUD نامیده است که بر بیت کوین تأثیر نمی گذارد.

برخی از این انتقادات به سالها قبل برمی گردد ، اما تتر قصد دارد با ممیزی که به زودی منتشر می شود ، به آنها پایان دهد. Tether و Bitfinex همچنین با دادستان کل نیویورک به توافق رسیده و ۱۸.۵ میلیون دلار جریمه پرداخت کرده اند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: beincrypto.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا