اخباراخبار ارز دیجیتال

نهنگها ۳۷۴,۰۰۰,۰۰۰ تتر جابجا کردند

نهنگ های کریپتو صدها میلیون دلار تتر (USDT) را در طول تعطیلات آخر هفته در حالی که بیت کوین به بالاترین قیمت های خود در بیش از یک ماه افزایش یافت، جابجا کردند.

با توجه به CoinGecko بیت کوین در زمان نوشتن این مطلب  با قیمت ۳۸,۲۸۶.۰۶ دلار در حال معامله بود اما در برهه ای  به سقف $۴۲,۶۲۸.۵۰ در طول تعطیلات آخر هفته افزایش یافته بود.

به گزارش  ردیاب رمزارز Whale Alert ، روز یکشنبه، یک کیف پول ناشناس بیش از ۱۵۳.۱۴ میلیون دلار USDT را از پلت فرم وام دهی  (COMP) در سه تراکنش خارج کرد. جستجو گر بلاکچین اتریوم، Etherscan نشان می دهد که نهاد پشت  این کیف پول یک هولدر ثروتمند رمز ارز است، صدها میلیون USDT به داخل و خارج از Compound جابجا کرد.

علاوه بر این ، چهار کیف پول جداگانه ناشناس در طول تعطیلات آخر هفته بیش از ۲۲۱ میلیون دلار استیبل کوین به صرافیهای رمزارز فرستادند.

  ۵۰,۰۱۳,۰۴۳ USDT به ارزش ۵۰ میلیون دلار از کیف پول ناشناس به Binance ارسال شد

۴۱,۶۷۵,۷۶۶ USDT به ارزش ۴۱.۶۷ میلیون دلار از کیف پول ناشناس به Binance ارسال شد

۵۰,۰۰۰,۰۰۰ USDT به ارزش ۵۰ میلیون دلار از کیف پول ناشناس به Binance ارسال شد

۸۰,۱۸۰,۳۵۹ USDT به ارزش ۸۰.۱۸ میلیون دلار از کیف پول ناشناس به Binance ارسال شد

 

با وجود این حرکت های بزرگ، معامله گر و تحلیلگر محبوب رمزارز Michaël van de Poppe به ۳۶۱,۳۰۰ دنبال کننده توییتر خود می گوید که نسبت عرضه بیت کوین (SSR) به استیبل کوین همچنان پایین است.

SSR نسبت بین عرضه بیت کوین و عرضه استیبل کوین را اندازه گیری می کند. با توجه به شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین گلس نود، SSR پایین نشان می دهد که استیبل کوینهای در گردش قدرت خرید بیشتری برای خریداری BTC دارند.

Van de Poppe توضیح میدهد،

“SSR هنوز در پایینترین میزان است.به این معنی که مقدار زیادی نقدینگی در گوشه و کنار وجود دارد که آماده ورود به بازار است.یک حرکت بزرگ در انتظارمان است.”

E7pzsp4WQAAvo P - نهنگها 374,000,000 تتر جابجا کردند

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع:thedailyhodl

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا