اخباراخبار ارز دیجیتالمطالب ویژه

اِنجین (Enjin) توکن اختصاصی پلتفرم NFT خود را راه اندازی می کند

پلتفرم توسعه توکن غیرقابل تعویض انجین(NFT) در حال انتشار یک ابزار کاربردی و توکن دولتی (EFI) برای پلتفرم بلاک چین Efinity است.

پس از انتشار ، EFI در OKEx ، Blockchain.com و CoinList و همچنین در صرافی های غیرمتمرکز (DEXs) مانند Uniswap و SushiSwap لیست می شود. محدودیت عرضه توکن دو میلیارد دلار است.

در کنار فروش خصوصی ۱۸.۹ میلیون دلاری ، انجین در ماه مارس (اسفند ۱۳۹۹) بلاک چین اختصاصی خود را که به NFT ها ، Efinity اختصاص داده شده بود ، در Polkadot راه اندازی کرد.

Efinity که به عنوان یک پاراچین Polkadot توسعه یافته است ، از NFT های هر شبکه پشتیبانی می کند. بر اساس آخرین به روزرسانی های توسعه ، نسخه آلفا داخلی Efinity به طور مصنوعی در حال آزمایش ۱۲۰ میلیون تراکنش در هر بلاک با زمان بلوک ۶ ثانیه است ، اما با حرکت Efinity به سمت بتا ، تخریب عملکرد پیش بینی می شود.

علاوه بر این ، Efinity تنها به پردازش قراردادهای هوشمند اختصاص ندارد. این کار را می کند تا بتواند ضرب ، انتقال ، سوزاندن و معامله توکن ها را در لایه اصلی منطق زمان اجرا آغاز کند. در نتیجه ، هیچ قرارداد هوشمند سنگین ، زبان قرارداد هوشمند یا زیرساخت قرارداد هوشمند برای شروع معاملات نمادین در Efinity مورد نیاز نیست.

دارندگان توکن EFI می توانند در مورد پیشنهادات حکومتی و کمک های خزانه داری از طریق اداره جامعه رای دهند. EFI همچنین برای پردازش معاملات و همچنین ضبط ، ارسال و تجارت NFT مورد نیاز است. همچنین می تواند برای انتقال آنها از طریق پل های Efinity به بلاک چین های همسایه استفاده شود. در نهایت ، دارندگان انجین قادر خواهند بود کارآمدترین و پایدارترین نود هایی که بلاک چین را اجرا می کنند ، معرفی کنند. نود های برنده برای مشارکت فعال خود پاداش EFI دریافت می کنند.

در همین حال ، انجین همچنین در حال توسعه یک استاندارد توکن جدید به نام Paratokens است. اینها با کل اکوسیستم Polkadot و Kusama سازگار خواهند بود. تا ۴۰ میلیون NFT را می توان در یک تراکنش ضبط یا منتقل کرد ، زیرا عملیات دسته بندی و ذخیره سازی بهینه شده است. در نهایت ، انجین همچنین یک API REST برای تعامل با Efinity راه اندازی می کند که با کیف پول رسمی Polkadot.JS سازگار خواهد بود.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

 

منبع: beincrypto

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا