اخبار ارز دیجیتالاخبار دیفایاخبار صرافی و اکسچنج

قرارداد هوشمند Gelato، مدیریت نقدینگی را به Zerion می آورد!

شبکه Gelato، یک پروتکل که اجرای قراردادهای هوشمند را در اتریوم (ETH) به صورت خودکار انجام می دهد، با اگریگیتور(Aggregator) امور مالی غیر متمرکز (DeFi)، به نام Zerion ادغام شده است تا به کاربران در مدیریت بهتر نقدینگی هنگام تعامل با صرافی های غیرمتمرکز (DEXs) مانند یونی سوآپ (Uniswap)، کمک کند.

شبکه Gelato سه شنبه اعلام کرد که این مشارکت به بیش از ۲۰۰,۰۰۰ کاربر فعال ماهانه Zerion امکان می دهد موقعیت های Uniswap v3 خود را به طور خودکار مدیریت کنند. آنها می گویند: “با این ادغام ، Zerion به جمع کننده DeFi تبدیل شده است تا بطور محلی موقعیت های قابل تعویض Uniswap v3 Lp را در مقیاس وسیع ارائه دهد.”

شبکه Gelato برای حل چالش های نقدینگی در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده طراحی شده است که از نوسان شدید قیمت ناشی می شود. نوسانات شدید قیمت، مانند اتفاقی که در ماه می(اردیبهشت) مشاهده کردیم، ارائه دهندگان نقدینگی خرده فروشی را برای ارائه نقدینگی متمرکز بر DEX ها بدون ایجاد ریسک هاس قابل توجه، دشوار می کند. این شرکت توضیح داد:

“برنامه های غیرمتمرکز طراحی شده توسط شبکه Gelato این نقص را برطرف می کنند، زیرا به کاربران اجازه می دهد از قابلیت های مشابه ارائه دهندگان نقدینگی حرفه ای برخوردار باشند و به طور خودکار فرایند ترکیب هزینه ها و توازن مجدد در حدود قیمت فعلی را ایجاد کنند.”

Zerion به عنوان یک اگریگیتور محبوب در بازار DeFi ظاهر شده است. حجم آن از زمان راه اندازی تا کنون بیش از ۷۵۰ میلیون دلار بوده است.

Zerion ماه گذشته یک دور بسیار موفق از جمع آوری سرمایه سری A را به سرپرستی Mosaic Ventures با مشارکت گروه ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری (Digital Currency Group) و Blockchain.com به پایان رساند.

علی رغم کاهش شدید قیمت دارایی های دیجیتال ، DeFi همچنان در سه ماهه دوم سال برای سرمایه و کاربران جدید جذاب بود. بر اساس تحقیقات جدید ConsenSys ، تا ۳۰ ژوئن(۹ تیر)، پروتکل های DeFi توسط ۲.۹۱ میلیون آدرس اتریوم استفاده شده است. کیف پول های غیر حضوری نیز رشد قابل توجهی از کاربران را ثبت کردند، به طوری که MetaMask ، تعداد ۸.۵ میلیون کاربر فعال ماهانه تا پایان ماه جولای(۹ مرداد) ثبت کرد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

 

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا