اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچینرویدادهای ارز دیجیتال

استارتاپ Scallop خدمات بانکی سنتی را در بستر دیفای اجرا می کند

پلتفرم اسکالوپ (Scallop) یکی از اولین استارتاپ های رمزنگاری شده در جهان است که قصد دارد از خدمات مالی غیر متمرکز (دیفای) و سیستم های بانکی سنتی از طریق ” بانکداری به عنوان یک سرویس ” (BaaS) استفاده کند.

مدل BaaS یک معماری متمرکز سنتی است که در اکثر موسسات مورد استفاده قرار می گیرد. مدل BaaS به بانک ها این امکان را می دهد تا خدماتی مانند بانکداری آنلاین، خدمات کارت بانکی، برنامه های تلفن همراه و غیره را ارائه دهند.

اسکالوپ اولین پلتفرم دیفای در جهان است که معماری BaaS را در داخل اکوسیستم خود با استفاده از Scallop Chain و API پیشرفته پیاده سازی کرده است. مدل BaaS به اسکالوپ اجازه می دهد تا API های مختلف را با محصولات این پلتفرم ادغام کند، قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای با API های شخص ثالث را ارائه دهد و محصولات بانکی را از جهان متمرکز و غیرمتمرکز به عرصه ظهور درآورد.

اسکالوپ با پیاده سازی معماری SaaS طیف گسترده ای از راه حل ها را ارائه می دهد.

حساب های کاربری اسکالوپ

کاربران این پلتفرم می توانند حساب های GBP و IBAN را برای استفاده شخصی و تجاری باز کنند. همه کیف پول ها برای جمع آوری سود و نگهداری دارایی های دیجیتال با سیستم Scallop Earn سازگار هستند.

کارت های اسکالوپ

کارت اسکالوپ یک راه حل رایج برای کارت اعتباری و کارت بانکی با عملکرد بیشتر است که شامل استفاده از ارزهای رمزنگاری شده همراه با پول فیات می شود. دارندگان کارت می توانند از آن ها برای خریدهای روزانه با دارایی های دیجیتالی استفاده کنند. کارت های ارائه شده اسکالوپ با فلز تیتانیوم ساخته شده اند و در عین حال که سازگار با محیط زیست هستند درنوع خود منحصر به فرد نیز می باشند.

پرداخت های اسکالوپ

راه حل پرداخت آن ها به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده و پول فیات را با سهولت مطلق دریافت و ارسال کنند. پرداخت های اسکالوپ از هر ارز شناخته شده و توکن اصلی پشتیبانی می کند و از پرداخت به هر سرویس از طریق کیف پول پشتیبانی می کند.

کیف پول سخت افزاری اسکالوپ

ایمنی همیشه اولویت اول است؛ به همین دلیل است که اسکالوپ به کاربران پیشنهاد می دهد دارایی های رمزنگاری شده خود را در یک کیف پول سخت افزاری با تراشه اینفینئون (Infineon) که دارای عنصر ایمنی +CC EAL 6 می باشد، ذخیره کنند. این مکانیزم امنیتی کیف پول، یکی از بهترین پیشنهادات موجود در بازار است که ایمنی کلیدهای خصوصی کاربران را تضمین می کند.

اسکالوپ پلتفرم پیشرو درحوزه دیفای می باشد که اکنون توسط یک ارائه دهنده SaaS حمایت می شود و به آن اجازه می دهد راه حل های مالی متمرکز و غیر متمرکز ارائه دهد. اکوسیستم نوآورانه فینتک به آن چندین روش پیشرفته برای مدیریت ارزهای رمزنگاری شده و فیات را در یک پلتفرم واحد ارائه می دهد. می توانید در زمینه خدمات و سرویس های اسکالوپ اطلاعات بیشتری از لایت پیپر آن کسب کنید. نقشه راه تیم اطلاعات بیشتری در مورد محصولات آینده به شما می دهد که یکی از آنها در سپتامبر سال جاری (شهریور)، درست پس از ورود کوین اختصاصی اسکالوپ (SCLP) به بازار، منتشر می شود.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: U.today

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا