اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفای

راه اندازی Orbs DeFi Tweets Dashboard و امکان دریافت سریع داده ها در توئیتر رمزنگاری!

Defi.org ، به همراه Orbs ، داشبورد DeFi Twitter Trends را منتشر کرده است! این ابزار به علاقه مندان به رمزنگاری اجازه می دهد تا داده ها را از محبوب ترین هشتگ ها ، کشتگها ، حساب ها و URL ها جمع آوری کنند.

پیگیری زیرساخت های سریع و در حال رشد DeFi همیشه آسان نیست. روندها و پروژه ها چند بار در روز تغییر می کنند و به همین دلیل است که شما به راه حلی نیاز دارید که به شما کمک می کند همه آنها را دنبال کنید. DeFi Twitter Trends نویز و اختلالات بی فایده را حذف می کند و مهمترین محتوای روی پلتفرم را به شما نشان می دهد که شما باید به آن توجه کنید.

این داشبورد برچسب های(tags) پرطرفدار در توئیتر را نشان می دهد. در زیر بخش برچسب، می توانید مشهورترین هشتگ ها و کشتگها ، حساب ها و آدرس های اینترنتی محبوب را مشاهده کنید.

این پلتفرم همچنین شامل ویژگی های اضافه شده ای مانند سه گزینه فیلتر داشبورد مختلف، سیگنال های ترند های داغ و زمینه های مختلف است که کاربران همیشه می توانند آنها را تغییر دهند.

شما همچنین می توانید تنها منابع معتبر اطلاعات را ردیابی کرده و داشبورد خود را فیلتر کنید تا فقط حساب های تأیید شده و تأثیرگذار توئیتر که بیشترین تأثیر را در این صنعت دارند، مشاهده کنید. حساب های “VIP” شامل لیست هایی است که توسط این تیم ایجاد شده است و شامل افراد نخبه DeFi در توئیتر است.

Orbs، یک زیرساخت بلاک چین عمومی است که برای استفاده گسترده از برنامه ها و ادغام با L1 های محبوب بر بستر EVM مانند اتریوم (Ethereum) و بایننس اسمارت چین (Binance SmartChain) ایجاد شده است.

DeFi.org یک شتاب دهنده است که تنها با یک هدف ایجاد شده است و این هدف توسعه و پشتیبانی نرم افزارهای منبع باز میباشد. این شتاب دهنده به دنبال پروژه هایی است که از توزیع، مالکیت جامعه، نوآوری و رویکرد مسئولانه در زمینه ریسک و اقتصاد پیروی می کند.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا