اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

سامسونگ انتقالات ارز دیجیتال را بدون نیاز به اینترنت، در گوشی های گلکسی آزمایش می کند

گفته می شود که سامسونگ الکترونیک با همکاری بانک کره (BOK) ، در برنامه مطالعات آزمایشی ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) که توسط BOK در اواخر ماه گذشته شروع شد ، مشارکت کرد. بر اساس بیانیه اجرایی آن به نقل از The Korea Times ، سامسونگ و سایر طرف های متمایل “در زمینه عملی بودن CBDC در محیط تست” تحقیق خواهند کرد.

در واقع ، سامسونگ الکترونیک قصد دارد ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و قابلیت استفاده از سیستم های مبتنی بر بلاک چین را در تلفن های هوشمند گلکسی خود آزمایش کند. این شرکت از طریق برنامه مطالعات آزمایشی خود تعیین خواهد کرد که آیا امکان پرداخت در تلفن همراه با استفاده از ارز دیجیتال در صورت عدم دسترسی به اینترنت قابل اجرا است ویا خیر.

علاوه بر این ، سامسونگ الکترونیک در تلاش است تا مشخص کند که آیا امکان ارسال حواله CBDC به سایر تلفن های همراه ویا سایر حساب های بانکی متصل ممکن است ویاخیر.

برنامه آزمایشی توسط Samsung SDS و Kakao پشتیبانی می شود.

طرف Samsung SDS در طی این برنامه آزمایشی برای ارز دیجیتال بانک مرکزی مشارکت خواهد داشت ، اما به تنهایی کار نخواهد کرد. این پروژه توسط شرکت زیر مجموعه Escor نیز پشتیبانی می شود و Kakao نیز در جهت پیشرفت پروژه به آن ملحق می شود.

هر دو شرکت ،سامسونگ و Kakao در راه اندازی برنامه آزمایشی طراحی شده برای آزمایش انتقالات CBDC و حواله آن بین کشورهای مختلف کار خواهند کرد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع:sammobile

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا