اخباراخبار ارز دیجیتالمطالب ویژه

بایدن به صنعت رمزنگاری ضربه وارد می کند و از طرح مالیات بر اثبات سهام حمایت می کند

دولت بایدن از اصلاحیه مالیاتی که به نظر می رسد بخش DeFi را هدف قرار می دهد ، حمایت کرد.
انتظار می رود رای نهایی درباره این اصلاحیه سه شنبه انجام شود.
در اقدامی غافلگیرانه ، دولت بایدن از اصلاحیه لایحه اصلی در سنای آمریکا حمایت کرد که بخش وسیعی از صنعت رمزنگاری را در معرض تعهدات سنگین یا حتی غیرممکن گزارش مالیاتی قرار می داد.

اصلاحیه مورد بحث ، که توسط سناتورهای Rob Portman (R-Oh) و Mark Warner (D-Va) ارائه شده است ، معافیت از تعهد گزارش مالیات را ارائه می دهد ، اما فقط برای اعتبارسنجان و توسعه دهندگانی که در زمینه اثبات کار(PoW)کار کرده اند . شبکه ها به طور  مداوم بیت کوین را بر سایر شبکه هایی که از اثبات سهام (PoS) و دیگر مکانیسم های اجماع استفاده می کنند ترجیح می دهند.

با این حال ، سرنوشت نهایی جفت اصلاحات رمزنگاری همچنان در حال تغییر است ، زیرا سناتور لومیس گفت رای گیری  که انتظار می رفت پنجشنبه شب برگزار شود  اکنون به احتمال زیاد شنبه انجام می شود.

در حالی که این تاخیر فرصت کوتاهی را برای صنعت رمزنگاری فراهم می کند تا در برابر اصلاحیه پورتمن بسیج شود ، تایید بایدن -که در بیانیه ای از کاخ سفید آمده است  شکست دادن را دشوارتر می کند.

اصلاحیه پورتمن و تأیید دولت بایدن بر آن ، صنعت کریپتو را که از روز پنجشنبه پس از اصلاحیه قبلی که توسط سناتورها ران وایدن  ، پت تومی (Pat Toomey) پیشنهاد شده بود در حال و هوای جشن بود ، کور کرد. 

پیشنهاد Toomey می تواند گروه وسیعی از استخراج کنندگان و توسعه دهندگان رمزنگاری را به عنوان “کارگزار” در نظر بگیرد که باید تعهدات مالیاتی مشتریان را گزارش دهند. 

پیشنهاد پورتمن برای درج معافیت فقط پروژه های PoW در صنعت رمزنگاری محبوبیت چندانی ندارد زیرا بسیاری از پروژه ها در حوزه مالی غیر متمرکز (DeFi) مشتریان خود را شناسایی نمی کنند ، بنابراین آنها را مشمول گزارش مالیاتی می کند و آنها را مجبور به تعطیلی یا ترک آمریکا می کند.

برخی پیشنهاد کرده اند که طرح پورتمن “حمله به DeFi” است در حالی که وایدن (Wyden) خاطرنشان کرد که این طرح با ترجیح دادن به بخش پرهزینه کریپتو به آب و هوا و همچنین به نوآوری آسیب می رساند.

رایان سلکیس ، بنیانگذار شرکت تحقیقاتی مساری ، پیشنهاد کرد که مخالفان رمزنگاری در دولت ایالات متحده برنامه بدبینانه تری را دنبال می کنند. او مدعی شد که برنامه آنها این است که صنعت را با ممنوعیت شبکه های PoS (مانند اتریوم به زودی) فلج کنند و سپس با استفاده از سیاست های زیست محیطی به بیتکوین حمله کنند:

مرحله ۱: ممنوعیت PoS تحت عنوان “سازگاری با مالیات”

مرحله ۲: ممنوعیت PoW تحت عنوان “سازگاری با محیط زیست”

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: decrypt.co

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا