اخباراخبار سهام های بین المللیسهام شرکت های هواپیمایی و ایرلاین

یونایتد ایرلاینز واکسن کووید ۱۹ را برای کارکنان خود در ایالت متحده اجباری می کند

شرکت یونایتد ایرلاینز روز جمعه به آخرین شرکتی تبدیل شد که تمام کارمندان مستقر در ایالات متحده خود را ملزم می کند که به طور کامل علیه COVID-19 واکسینه شوند.

این شرکت هواپیمایی گفت که پنج هفته پس از این که قانونگذار داروهای ایالات متحده به طور کامل واکسنهایPfizer  (NYSE:PFE) ، Moderna (NASDAQ: MRNA)  Johnson & Johnson (NYSE: JNJ) را تایید کرد، یا تا ۲۵ اکتبر(۳آبان)، هر کدام زودتر بود،کارکنان باید مدرک واکسیناسیون را نشان دهند.

افزایش مجدد موارد COVID-19 در ایالات متحده به دلیل نوع واگیردارتر دلتا ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده را مجبور کرده است که برخی از دستورات مربوط به ماسک و الزام برخی از شرکتها به واکسیناسیون در محل کار را دوباره اعمال کنند.

اسکات کربی ، مدیر اجرایی یونایتد و برت هارت ، رئیس شرکت ، در نامه ای به کارکنان خود گفتند ، کارمندانی که قبل از ۲۰ سپتامبر(۲۹شهریور) واکسینه می شوند و کسانی که قبلاً واکسن خود را دریافت کرده اند ، یک روز حقوق اضافی دریافت می کنند.

شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز روز جمعه آخرین شرکتی بود که از همه کارکنان مستقر در ایالات متحده خواسته بود تا کاملاً علیه کووید-۱۹ واکسینه شوند.

خطوط هوایی ایالات متحده از یک سال ۲۰۲۰(۹۹) بیرحمانه در حال بهبود هستند ، هنگامی که کاهش سفرها به دلیل همه گیری آنها را مجبور به قطع پروازها ، تعلیق کارکنان و دریافت وام از دولت برای تأمین دستمزد کرد.

 

 

 

این مطلب صرفا ترجمه ای از منبع یاد شده است و آکادمی هلاکوئی مسئولیتی در قبال آن ندارد.

منبع:Investing

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا