اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفای

NearPad مبلغ ۲ میلیون دلار برای توسعه بوت استرپ در شبکه کاملاً جدید لایه دو Aurora جمع آوری می کند

کنسرسیومی از سرمایه گذاران برجسته بلاکچین از جمله بنیاد نیر(NEAR Foundation)OWC، Ellipti، LD Capital، Flow Ventures، Genblock، SuperNova Fund برای حمایت از نیرپد (NearPad) در توسعه راه اندازی بوت استرپ در لایه سازگار با آرورا(Aurora )،همکاری کردند. این رویداد که ۲ میلیون دلار برای تأمین بودجه توسعه پلتفرم تحت هدایت DAO جمع آوری شد ، قرار است موقعیت منحصر به فرد Aurora را در فضای دیفای از طریق ایجاد هم افزایی جدید بین توسعه دهندگان ، کاربران و حامیان مورد توجه قرار دهد.

در حالی که ممکن است ایجاد dApp جدید آسان به نظر برسد ، اکثر این برنامه ها هنگام پذیرش پایدار یا رشد جوامع با مشکل مواجه می شوند. در عین حال ، رشد برخی از سیستم عامل های موجود و پتانسیل پایگاه کاربر با مسائل مقیاس پذیری مانع آن می شود.

با افزایش شلوغی و کاهش سرعت بلاکچین اتریوم ، کاربران دیفای به دنبال یافتن زنجیره ای جایگزین خواهند بود. Aurora به طور منحصر به فردی موقعیت دارد تا از یک اکوسیستم دیفای که قبلاً تأسیس شده است، استفاده کند و از توانایی فنی اثبات شده خود برای ایجاد ثبات ، مقیاس پذیری و عملکردی که کاربران مشتاق آن بوده اند ، بهره مند شود. تنها چیزی که وجود ندارد یک پلتفرم است که در آن توسعه دهندگان می توانند محصولات خود را مستقیماً با ابزارهای توانمندسازی به جوامع مربوطه و رابط کاربران ارائه دهند. اینجاست که NearPad وارد می شود.
NearPad یک پروتکل باز و جامعه ای است که بر توسعه بیشتر دیفای در Aurora ساخته شده است. با راه اندازی آن ، قرار است رشد پروژه های دیفای در Aurora بسیار بیشتر شود. توسعه دهندگان قادر خواهند بود به طور مستقیم با پایگاه کاربر ، حامیان و منابع توسعه ارتباط مستقیم برقرار کنند، در حالی که کاربران این فرصت را خواهند داشت تا از محصولات پیشرفته برای بهبود تجربه خود استفاده کنند.

پروتکل Near با این پیش فرض که جوامع پروتکل مستحق ابزارها و مشارکت بهتر هستند ، پلتفرمی متعلق به جامعه است که برای محافظت از آینده ایجاد شده است. این پلتفرم با واگذاری قدرت پیشنهاد ، تأمین مالی و نهادینه سازی پروژه ها در دست دارندگان توکن ، ارزش و مالکیت را دموکراتیک می کند. دارندگان توکن در مورد پروژه هایی که بر روی پلتفرم پذیرفته می شوند، نظر می دهند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cryptodaily

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا