اخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالتحلیل ارزهای دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال پالی‌گان(MATIC)؛ یکشنبه ۱۷ مرداد

رمزارز پالی‌گان(MATIC) در ۲۶ ژوئیه (۳ مرداد) و ۱ آگوست(۱۰ مرداد) دو سقف نوسانی در قیمت ۱.۱۳۶ دلاری به ثبت رساند و پیش از آن نیز برای مدت کوتاهی در بالای آن به صعود خود ادامه داد. اگرچه این صعود با کندلی ۹ ساعته در بالای این مانع همراه شد ، اما درحال حاضر در زیر این مقاومت قرار دارد و برای عبور از آن در تلاش است.

این حرکت نشانگر این است که گاوها به دلیل سیو سود سرمایه گذاران به دنبال بهبودی هستند. بنابراین ، سرمایه گذاران می توانند در انتظار رنج زدن کوتاه مدت ویا عقب نشینی قیمت به حمایت ۱.۰۱۹ دلاری باشند.

با فرض اصلاح قیمت MATIC به سطح قیمت ۱.۰۱۹ دلاری ، روند صعودی آغاز شده و در پی آن قیمت به راحتی از ۱.۱۳۶ دلار عبور خواهد کرد. سپس قیمت می تواند مقاومت ۱.۴۳۵ دلاری لمس کند که در کل یک یک رشد ۴۰ درصدی را شامل می شود.

در شزایط بسیار صعودی ، پالی‌گان می تواند روند صعودی خود را تا سطح عرضه ۱.۷۲۶ دلاری ادامه دهد ، که از سطح قیمت ۱.۰۱۹ دلاری تا تارگت مذکور ، رشد ۷۰ درصدی قیمت حاصل می شود.

matic 637639874732179038 300x175 - تحلیل تکنیکال پالی‌گان(MATIC)؛ یکشنبه 17 مرداد
نمودار ۹ ساعته جفت ارز MATIC/USDT

 

علیرغم اینکه به نظر می رسد گاوها امن و با مشکلی مواجه نیستند ،اما اگر سطح حمایت ۱.۰۱۹ دلار شکسته شود ، اوضاع به هم می خورد و سناریوی صعودی در معرض خطر قرار می گیرد زیرا احتمال اینکه قیمت در مسیر رسیدن به کف های پایین تر قرار می گیرد و بازار به سمت خرس ها تغییر جهت می دهد.

کاهش قیمت به زیر سطح قیمت ۰.۹۰ دلاری، سناریوی صعودی را باطل می کند و MATIC در راه کاهش به سطح پایین تر قرار می گیرد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:fxstreet

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا