اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

عبور بیت کوین از سطح قیمت ۴۵,۰۰۰ دلاری ؛ سطوحی که باید در نظر داشته باشید

سرانجام! بیت کوین پس از شکست سطوح مقاومتی متعددی ، از سطح قیمت ۴۵۰۰۰ دلاری عبور کرد.

BTCUSD 2021 08 08 12 47 14 1 300x123 - عبور بیت کوین از سطح قیمت ۴۵,000 دلاری ؛ سطوحی که باید در نظر داشته باشید
جفت ارز BTCUSD

پس از سقوط قیمت ها در ماه می(اردیبهشت) ، قیمت بیت کوین در محدوده وسیع ۳۰,۰۰۰ تا ۴۲,۰۰۰ دلار معامله شد. همانطور که در نمودار فوق قابل ملاحظه است،این ارز دیجیتال در این مدت در بین سقف های قیمتی و کف های قیمتی خود نوسان زده است و مرز میانی این محدوده را در سطح قیمت ۳۶,۵۰۰ دلار حفظ کرد.

طبق داده های جمع آوری شده در اوایل سال جاری ، حدود قیمت ۴۲۰۰۰ دلار محدوده مهمی بوده است. در ژانویه ۲۰۲۱(دی ۱۳۹۹) ، بیت کوین به اوج ۴۲۰۰۰ دلاری خود رسید ، پس از آن روند اصلاح کوتاهی را پشت سر گذاشت و به سطح قیمت ۳۰,۰۰۰ دلاری کاهش یافت ، اما در این حدود قوت یافت و موفق شد تا در طی روند صعودی خود سقف تاریخی خود را در ۶۴,۰۰۰ دلار به ثبت رساند.

در حال حاضر ما می توانیم شاهد چنین جهشی به سطوح بالاتر باشیم. اگر بازار بتواند این روند صعودی را حفظ کند ، BTC می تواند به محدوده ی قیمتی ۴۹۰۰۰ دلار و ۵۲۰۰۰ دلار بازیابی شود. این تنها در صورتی امکان پذیر است که قیمت در بالای ۴۲۰۰۰ دلار تثبیت شود. در صورت عقب نشینی قیمت ، BTC می تواند به حمایت سر هم خود در ۳۶,۵۰۰ دلار کاهش یابد.

در لحظه نگارش این مطلب، بیت کوین در حدود ۴۴,۶۲۴ دلار معامله می شود و بازار ارزهای دیجیتال به دنبال آن در حال رشد است.  اتریوم مجدداً در این رالی پیشرو بوده است زیرا در ۲ روز گذشته ۲۷ درصدی افزایش قیمت داشته است.  در همین حال ، سایر آلت کوین ها نیز از روند صعودی پیروی کرده اند.  جهش ناگهانی قیمت احساسات بازار را به سمت طمع سوق داده است.

Alternative 300x191 - عبور بیت کوین از سطح قیمت ۴۵,000 دلاری ؛ سطوحی که باید در نظر داشته باشید

 تا ماه گذشته ، که همین چند روز پیش بود ، بازار  در سمت “ترس مطلق” بود ، اما با شروع روند صعودی ، احساسات بازار به ناحیه “طمع” رسیده و مومنتوم صعودی رو به رشد است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:ambcrypto

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا