اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار مقررات

کمپین “Don’t Kill Crypto” گسترش می یابد: شهروندان آمریکایی با لایحه زیرساخت های سخت گیرانه مخالفت می کنند

انجمن مبارزه برای آینده بستری را ایجاد کرده که به طرفداران رمزارزها اجازه می دهد تا با چند کلیک با هر سناتور تماس داشته باشند. به این ترتیب آمریکایی ها می توانند رمزارزها را نجات دهند.

با سناتور خود تماس بگیرید و توییت کنید
همانطور که بحث پیرامون پیشنهاد IRS مبنی بر مالیات دادن همه کاربران در بازارهای رمزارزی به عنوان “کارگزار” افزایش می یابد، انجمن مبارزه برای آینده از همه آمریکایی ها می خواهد تا از نمایندگان خود در مجلس سنا بخواهند تا از اصلاحیه Wyden-Toomey-Lummis در ارائه رمزارزها حمایت کنند. لایحه زیرساخت (HR 3684).

تا کنون، این “سخاوتمندانه ترین” اصلاحیه ای است که برای حذف ماینر های بلاکچین اثبات کار (PoW) و استیک کنندگان در اثبات سهام (PoS) از مالیات و الزامات جدید حسابداری طراحی شده است.

از طریق بستر “هشدار قرمز” توسط FFTF، هرکس می تواند با یک کلیک با سناتورهای ایالت خود تماس بگیرد و از آنها بخواهد که در اصلاحیه فوق رای “بله” و در اصلاحیه محافظه کارانه تر (اصلاحیه وارنر-پورتمن) رای “نه” را ثبت کنند.

متن پیشنهادی این اصلاحیه بر اثرات بالقوه و خطرناک تصویب مقررات شدید تأکید می کند:

این اصلاحیه تضمین می کند که این قانون، نظارت مالی را به طور چشمگیری گسترش نمی دهد، به نوآوری آسیب نمی رساند و حقوق بشر را تضعیف نمی کند.

چه مشکلی در بحث برانگیزترین لایحه تاریخ مقررات رمزارزی وجود دارد؟
همچنین، کاربران توییتر می توانند سناتورهای خود را تگ کنند تا توجه آنها به بحث اصلاحیه جدید جلب شود. حامیان این اصلاحیه همچنین می توانند در مورد این اقدام تحت هشتگ DontKillCrypto# صحبت کنند.

همانطور که قبلاً توسط U.Today گفته شد، این طرح جدید الزامات پیچیده ای را به همه کاربران در اقتصاد رمزارزی تحمیل می کند.

ماینر ها، استیک کنندگان، نمایندگان و حتی مهندسان نرم افزار و اپراتورهای گره موظف خواهند بود که یک فرم حسابداری دقیق تهیه کرده و مقادیر زیادی از اطلاعات شخصی حساس خود را افشا کنند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.
منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا