NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

آئودی به دنیای NFT پیوست

شرکت خودروسازی آلمانی، آئودی به بازار توکن های غیر مثلی (NFT) پیوست و قرار است مجموعه ی NFT خود را در ۱۰ اوت(۱۹ مرداد) با همکاری xNFT منتشر کند. طرف مقابل توافق در ۸ اوت(۱۷ مرداد) اعلام کرد که NFT های آئودی  در بستر پروتکل xNFT راه اندازی می شود.

کمپانی آئودی یک تیزر ۱۵ ثانیه ای را با متنی به زبان ماندارین منتشر کرد. این خبر همچنین بر روی پلت فرم چینی Weibo منتشر شد و باعث خوشحالی بسیاری در جامعه ارز دیجیتال شد. آئودی به صورت مشترک نسخه محدود NFT خود را با همکاری FAW-فولکس واگن ، Robb Report و xNFT عرضه می کند.

xNFT مدعی است که بزرگترین پروتکل NFT است و یک پلت فرم جمع کننده برای سیستم توکن های غیر مثلی محسوب می شود. این شرکت با Dark Horse، Digicenter، Larva و کمیته علم و فناوری اتحادیه اروپا و چین مشارکت استراتژیک ایجاد کرده است. این شرکت همچنین از سوی شرکت های Huobi ، Fundamental Ventures و Continue Capital ، سرمایه گذاری شده است.

دنیای جذاب NFT ها نام های بزرگی را در صنعت به خود جذب کرده اند.

NFT ها درواقع پدیده ای هستند که با حمایت بسیاری از افراد مشهور ، هنرمندان و شرکت ها همچنان ماندگار خواهند ماند. این فناوری به دنیای هنر ، ورزش ، بازی و فرهنگ راه یافته است.

NFT ها یکی از قابل دسترس ترین فناوری های مبتنی بر بلاک چین هستند و به آسانی از طریق آن می توانیم ایده های منحصر به فرد را بدست آوریم.

پذیرش کلی NFT ها به جایی رسیده است که حتی از سوی کمپانی های مختلفی از جمله شرکت تجارت الکترونیک شاپیفای (Shopify) پذیرفته می شود و در آن امکان خریداری مستقیم NFT ها فراهم شده است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:beincrypto

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا