NFTاخبار NFTاخبار ارز دیجیتال

توییت های یک معامله گر: توصیه ای به افرادی که NFT را باور ندارند!

بر هیچ کس پوشیده نیست که NFT ها باعث شده اند تا بازار ارزهای دیجیتال از آخرین روند نزولی خود بهبود یابند. آخرین سقوط تقریباً صنعت کریپتو را فلج کرد زیرا اکثر “افرادی که به آن باور نداشتند(non-believers)” به سراغ فروش از روی وحشت رفتند.

علی رغم آن دوره زمانی، صنعت رمزارز همچنان برای صعود به سمت قله و  آینده ای درخشان در حال حرکت است. یکی از بزرگترین دلایل این بهبود، افزایش علاقه عمومی به توکن های غیرقابل تعویض(NFT) بوده است.

مانند همه فن آوری ها و ایدئولوژی های جدید، NFT ها نیز انتقاد های منفی خود را در دنیای امروزی ما دریافت می کنند. مانند بیت کوین و آلتکوین ، NFT ها نیز نظرات مشکوک بسیاری از سوی افراد بدبین در جهان، دریافت می کنند.

بنابراین، کاربر توییتر با نام کاربری The Wolf Of All Streets، معامله گر و سرمایه گذار رمزارز، حرفی برای گفتن دارد.

NFT Crypto Trader Tweets 300x117 - توییت های یک معامله گر: توصیه ای به افرادی که NFT را باور ندارند!

به طور دقیق، وی همه افراد بدبین به NFT را فرا می خواند. او می گوید که اگر آنها فکر می کنند NFT ها “احمقانه” هستند، پس باید به سادگی روی آنها سرمایه گذاری نکنند و به زندگی خود ادامه دهند.

از ابتدای زمان، بشر همیشه نیاز داشته است تا نظر خود را در مورد هر موضوعی پخش کند. این اشتیاق تنها با ظهور فناوری و ارتباطات سریع آنلاین قوی تر شده است. با این حال، عذر قابل قبولی برای کنار گذاشتن افراد دیگر و ایدئولوژی های آنها نیست.

در مورد این موضوع، یک چیز مسلم است. بدون شک، NFT ها محبوبیت سریعی پیدا کردند. امروزه هنرمندان، ورزشکاران و مارک های تجاری همگی برای ارتقاء هدف و مأموریت خود، روی این دارایی سرمایه گذاری می کنند. در حالی که هنوز مشخص نشده است که NFT ها ما را به کجا می برند، اما این بدیهی است که آنها برای ماندن، آمده اند. بنابراین، یا در مسیر حرکت کنید یا مسیر دیگری پیدا کنید.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:coinquora.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا