اخباراخبار سهام های بین المللی

مرغداری سندرسون فارمز به قیمت ۴.۵ میلیارد دلار به شرکت های Continental Grain و Cargill فروخته شد

وال استریت ژورنال روز یکشنبه گزارش داد که پرورش دهنده مرغ سندرسون فارمز ( (NASDAQ:SAFM) Sanderson Farms) در حال مذاکره پیشرفته با کمپانی کرگیل (Cargill) و شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کانتینتال گرین (Continental Grain) است تا خود را در یک معامله ۴.۵ میلیارد دلاری بفروش برساند.

به گزارش این روزنامه، این قرارداد بالقوه می تواند ۲۰۳ دلار برای هر سهم ارزش داشته باشد. همچنین این قرارداد می تواند به زودی حتی روز دوشنبه نهایی شود.

بر اساس گزارش رویترز از ماه ژوئن (خرداد)، مزرعه سندرسون مورد توجه خریداران زیادی از جمله کانتینتال گرین قرار گرفته است که خود صاحب یک پرورش دهنده مرغ کوچکتر بنام واین فارمز (Wayne Farms) می باشد.

سخنگوی شرکت کارگیل به رویترز گفت: “در حالی که ما در مورد شایعات بازار اظهار نظر نمی کنیم، کارگیل یک شرکت در حال رشد است و ما همیشه به دنبال فرصت های جدید هستیم.”

شرکت های کانتینتال گرین و واین فارمز در دسترس نبودند تا فورا در ساعات اداری به درخواست های اظهار نظر پاسخ دهند.

صحبت در مورد یک توافق احتمالی در شرایطی مطرح می شود که با بازگشایی رستوران ها برای شروع تجارت و کسب و کار خودشان، تقاضا برای محصولات این شرکت نیز در حال افزایش می باشد.

قیمت محصولات مرغ، به ویژه قیمت بال و سینه، افزایش یافته است زیرا کاهش یافتن محدودیت ها مصرف کنندگان را به رستوران ها باز می گرداند و زنجیره های فست فود بیشتری ساندویچ مرغ سرخ شده به فروش خواهند رساند.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: Investing.com

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا