اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتال

پرسودترین رمزارزهای ۲۴ ساعت گذشته: XDC ،EGLD ،HOT ،HNT ،CHZ

بازار ارزهای دیجیتال پس از افت خود در ماه های گذشته، هم اکنون در حال بازیابی است. گذشته از بیت کوین که این روزها عملکرد خوبی دارد، آلتکوین ها نیز در حال رشد هستند. در حقیقت، این آلتکوین ها موفق به ثبت دستاوردهای عظیمی در ۲۴ ساعت گذشته شده اند. در نتیجه، معامله گران و سرمایه گذاران در سراسر جهان اکنون عملکرد این ارزهای رمزنگاری شده را به دقت زیر نظر دارند.

اجازه دهید نگاهی بیندازیم به برترین ارزهای رمزنگاری شده در ۲۴ ساعت گذشته:

۱.  XDC Network (XDC)

رمزارز XDC دارایی دیجیتال بومی شبکه XDC است، یک شرکت بلاک چین ترکیبی که برای تجارت و امور مالی بین المللی ایجاد شده است. امروز، XDC با قیمت بالای ۰.۱۰۰۳۳۶ دلار با نرخ رشد ۲۴ ساعته بیش از ۲۳.۱ درصد معامله می شود.

۲. Elrond (EGLD)

EGLD یک دارایی رمزنگاری شده است که به دنبال ایجاد یک بلاک چین با توان بالا است که می تواند برای ایجاد بلاک چین بعدی در مقیاس اینترنتی استفاده شود. از نظر موقعیت بازار، ارزش بازار آن تقریباً ۲.۵ میلیارد دلار است. در زمان نگارش این مقاله، قیمت EGLD معادل ۱۲۳.۲۳ دلار بوده است.

۳. Holo (HOT)

پروژه هولو(HOLO) یکی از امیدوار کننده ترین پروژه ها در دنیای کریپتو است. هدف آن ایجاد خدمات وب بهتر برای همه کاربران خود در سراسر جهان است. علاوه بر این، توکن هات(HOT) یکی از ۱۰۰ توکن برتر در CoinGecko است. در حال حاضر، با قیمت ۰.۰۰۸۱۳۹۴۳ دلار معامله می شود.

۴. Helium (HNT)

HNT همچنین یکی از دارایی های دیجیتال است که در ۱۰۰ توکن برتر در CoinGecko قرار گرفته است. این رمزارز ماینرها را قادر می سازد تا دارایی های رمزنگاری شده را به روش جدیدی استخراج کنند. از این طریق، فارم کنندگان در شبکه می توانند از راه ساده تری کسب پاداش کنند. این رمزارز با قیمت مناسب ۱۴.۶۰ دلار معامله می شود.

۵. Chiliz (CHZ)

مورد آخر، رمزارز چیلیز(CHZ)، یک شبکه fintech است که بر صنعت ورزش تمرکز دارد. همچنین، این شبکه طرفداران جهانی را قادر می سازد تا به تیم ها و باشگاه های ورزشی مورد علاقه خود در سراسر جهان نزدیک شوند. این ارز دیجیتال با قیمت ۰.۳۱۵۰۵۲ دلار و با نرخ رشد ۲۴ ساعته ۸ درصد معامله می شود.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:coinquora.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا