اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفای

آوالانچ و بنکیوآی طرح استخراج با نقدینگی ۳ میلیون دلاری را راه اندازی کردند

استفاده کنندگان از ابزارهای وام دهی یا وام گیری پلتفرم بنکیوآی (BENQI) پاداش های سخاوتمندانه ای با توکن اصلی آوالانچ (AVAX) دریافت خواهند کرد. این برنامه باعث رشد اکوسیستم آوالانچ دیفای خواهد شد.

برنامه نقدینگی ۳ میلیون دلاری برای کاربران بنکیوآی راه اندازی شد

طبق بیانیه مطبوعاتی که با U.Today به اشتراک گذاشته شده است، پروتکل دیفای بنکیوآی مبتنی بر آوالانچ قصد دارد یک طرح منحصر به فرد استخراج نقدینگی با توکن Avax را آغاز کند.

مجموع بودجه اختصاص داده شده برای این برنامه ۳ میلیون دلار است. این پاداش بین کسانی که آوالانچ (AVAX)، اتریوم (ETH)، چین لینک (LINK)، رپد بیت کوین (wBTC)،تتر (USDT) و دای (DAI) وام داده یا وام گرفته اند، تقسیم می شود.

این برنامه به منظور جشن گرفتن راه اندازی پروتکل بنکیوآی در شبکه اصلی است. طرح استخراج نقدینگی از ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد) آغاز می شود.

تیم بنکیوآی تأکید می کند که این برنامه در مقیاس بزرگ نشان دهنده رشد انفجاری فعالیت پروتکل های دیفای در بستر یکی از سریعترین پلتفرم های قرارداد هوشمند، آوالانچ، می باشد.

بنکیوآی یک افزایش گسترده را به پایان می رساند: دور سرمایه گذاری استراتژیک بسته شد

 جی دی گگنون (JD Gagnon)، یکی از بنیانگذاران بنکیوآی، بیان می کند که این برنامه توجه دیفای بر بستر آوالانچ را جلب می کند و به همه کاربران پروتکل او اجازه می دهد از سود نقدینگی استفاده کنند:

“سیستم مالی غیر متمرکز (DeFi)، قرار است با ورود آوالانچ یکی دیگر از ویژگیهای خود را رونمایی نماید. بنکیوآی در حال پیوستن به یک اکوسیستم سریع در حال رشد با کاربران دیفای، دارایی ها و برنامه های کاربردی در آوالانچ است، و ما انتظار داریم کاربران و توسعه دهندگان از بنکیوآی برای توسعه قابلیت دارایی های خود استفاده کنند.”

اخیرا، بودجه ۶ میلیون دلاری پروتکل بنکیوآی توسط تعدادی از شرکت های سرمایه گذاری از جمله آوالانچ، مکانیزم کپیتال، دراگون فلای کپیتال، آرینگتون کپیتال و گروه اسپارتان پشتیبانی شد.

در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ (سه ماهه دوم ۱۴۰۰)، کل اکوسیستم دیفای مبتنی بر بستر آوالانچ، ۲۳۳ میلیون دلار ارزش کل قفل شده را جمع آوری کرده است. در حالی که پرچمدار آن AMM Pangolin از زمان راه اندازی آن در فوریه (بهمن ۱۳۹۹) بیش از ۱.۳ میلیارد دلار را پردازش کرده است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: U.today

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا