اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

بیت کوین از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه عبور کرده و خبر از آغاز احتمالی روند گاوی داد

وضعیت اخیر در نمودار بیت کوین نشانگر احتمال آغاز یک روند صعودی اصلی در آینده است. این سیگنال مهم دیروز ظاهر شد و امروز با بسته شدن کندلی در بالای مقاومت مدنظر ، تایید شد.

برخورد اندیکاتور میانگین متحرک ۲۰۰ روزه یک سیگنال برای تغییر جهت بازار است و معمولا در استراتژی ها و سیستم های مختلف معاملاتی برای تعیین جهت فعلی بازار استفاده می شود.

screenshot u.today 2021.08.10 16 39 57 300x182 - بیت کوین از میانگین متحرک 200 روزه عبور کرده و خبر از آغاز احتمالی روند گاوی داد

در حال حاضر ، بیت کوین درست در بالای خط مذکور رنج می زند. تأیید نهایی عبور از این سطح با بسته شدن دو یا چند کندل در بالای آن حاصل خواهد شد.

علاوه بر تحلیل بر اساس اندیکاتور های میانگین متحرک ساده ، اندیکاتور میانگین متحرک نمایی(EMA) 50 و ۲۰۰ به یکدیگر نزدیک می شوند و به زودی ممکن است یک سیگنال صعودی دیگر برای بازار صادر کنند. پس از برخورد خرسی این اندیکاتور ها در هفته های اخیر ، بیت کوین با افت قیمت ۱۶ درصدی به حمایت قدرتمندی کاهش یافت.

در بیست روز گذشته ، قیمت بیت کوین از کف قیمت ۲۷۵۰۰ دلاری جهش یافته و با وجود انتشار اخبار نزولی ، بدون هیچ گونه توقف به سمت سطح قیمت ۴۵,۰۰۰ دلاری پیش رفته است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا