اخباراخبار سهام های بین المللیخبرهای ویژه ویروس کروناسهام بین المللی

شرکت Tyson Foods می گوید که ۵۴۰۰ کارمند خود پس از دستور واکسیناسیون اجباری COVID-19، واکسینه شدند

حدود ۵۴۰۰ کارمند Tyson Foods (NYSE: TSN) به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه شده اند یا اولین دوز واکسن خود را دریافت کرده اند، زیرا هفته گذشته این شرکت تولید فرآورده های گوشتی دستور داد که کل نیروی کار ایالات متحده این شرکت باید تا ماه نوامبر (آبان) واکسینه شود.

شرکت های بزرگ آمریکایی سیاست های واکسیناسیون و ماسک زدن خود را تغییر می دهند زیرا سویه دلتا ویروس کرونا باعث افزایش مجدد موارد ابتلا شده است.

Tyson سه شنبه گذشته گفت که کارکنان اداری باید تا اول اکتبر (۹ مهر) واکسینه شوند، در حالی که کارگران کارخانه مشروط به صحبت با اتحادیه های کارگری تا ۱ نوامبر (۱۰ آبان) فرصت دارند. در حال حاضر، حدود ۵۶۰۰۰ کارمند واکسینه شده اند که تقریباً ۴۷ درصد از ۱۲۰ هزار نفر نیروی کار Tyson در ایالات متحده را تشکیل می دهند.

دانی کینگ (Donnie King)، مدیر اجرایی این شرکت روز دوشنبه پس از گزارش درآمد فراتر از انتظار شرکت در سه ماهه اول، به خبرنگاران گفت: “کارکنان واکنش نسبتاً مختصری به این دستور کار داشتند. او گفت که برخی از کارگرانی واکسینه شدند قبلا “واقعاً از واکسیناسیون هیجان زده نبودند.”

کینگ از کارمندانی که پس از پایان وظیفه خود استعفا دادند اطلاعی نداشت اما گفت که ممکن است “برخی آثار کوتاه مدت” وجود داشته باشد.

او گفت: “ما نمی خواهیم کسی را از دست بدهیم.”

Tyson سال گذشته به علت عفونت و مرگ کارگران کارخانه در اثر COVID-19 مورد انتقاد شدید قرار گرفت. این شرکت به طور موقت کارخانه ها را تعطیل کرد و عرضه گوشت در ایالات متحده محدود شد.

کینگ گفت، گسترش اخیر سویه دلتا باعث شده تا Tyson نتواند به راحتی کارگران جدیدی را پیدا کند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا