اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنج

بانک PNC در حال برنامه ریزی برای ارائه خدمات رمزارزی با صرافی کوین بیس می باشد

صرافی کوین بیس (Coinbase) روز سه شنبه اعلام کرد، با بانک PNC، پنجمین بانک بزرگ در ایالات متحده، در یک پروژه رمزنگاری که قبلاً فاش نشده بود، همکاری می کند.

یک منبع آگاه قبلا به وب سایت CoinDesk گفته بود که انتظار می رود بانک PNC در سه ماه آینده از یک پروژه در حوزه رمزارزها رونمایی کند.

این منبع می گوید این سرویس به بانک ملی مستقر در پنسیلوانیا آزادی عمل بیشتری در ایجاد بستری برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه به مشتریان خود می دهد. این تنها یکی از جنبه های دارایی های دیجیتالی گسترده PNC و استراتژی بلاک چین این بانک است.

بانک PNC در حال حاضر آخرین بانک مستقل و مشهوری است که به دنیای دارایی های دیجیتالی وارد شده است، و حتما همکار اصلی این بانک، بزرگترین نام در صنعت رمزارزها بعنی کوین بیس می باشد.

منبع آگاه ما، مدیر محصول رمزنگاری بانک PNC، اظهار نظر کرد که چگونه این بانک می تواند از فناوری بلاک چین استفاده کند، زیرا در چرخه نوآوری رمزنگاری کاوش می کند، ایشان تاکید داشتند که این نقش بیش از فرصت های سرمایه گذاری است.

“این نقش بر روی مقیاس بندی عملیات سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده و همچنین مدیریت تمام جنبه های عملیاتی مربوط به ابتکارات جدید رمزارزها کار خواهد کرد.”

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: Coindesk.com

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا