اخبار آلت کوین هابرگزیده ها

سود شگفت‌انگیز کاردانو! ۲۰ درصد فقط در یک روز

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

قیمت ADA طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۹ درصد افزایش یافت فقط به خاطر اینکه چارلز هاسکینسون به تاریخ ورود قراردادهای هوشمند اشاره کرد.

هک ۶۰۰ میلیون دلاری و تسویه حساب ۱۰۰ میلیون دلاری توسط BitMEX هم هیچ تاثیری در کاهش اشتیاق خریداران ارزهای دیجیتال نداشته است و بازار امروز هم سبز بود.

قیمت توکن بومی کاردانو، ADA، بیش از ۱۹ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش داشته و به سطح بالای ۱.۷ دلار رسیده است. از هفته اول ژوئن تاکنون چنین قیمتی برای کاردانو مشاهده نشده بود.

چارلز هوسکینسون، بنیانگذار کاردانو امروز گفت قصد دارد تاریخ انتشار قراردادهای هوشمند در شبکه اصلی کاردانو را فاش کند.

هوسکینسون به بینندگان در Periscope گفت:

 ما می‌توانیم زمان هارد فورک Alonzo را اعلام کنیم و در آن زمان شما می‌توانید قراردادهای هوشمند را روی کاردانو اجرا کنید.

کاردانو از زمان شروع به کار خود در سال ۲۰۱۷ به تدریج کارکردهایی را به بلاکچین خود اضافه کرده است. به عنوان مثال، مانند اتریوم، امکان ایجاد توکن‌ها‌ی غیرقابل تعویض (NFT)، که توکن‌ها‌ی مبتنی بر بلاکچین هستند و نشان‌دهنده سند مالکیت یک دارایی دیجیتال هستند، را قرار داده است.

هارد فورک Alonzo یکی از مهمترین پیشرفت‌ها‌ برای شبکه اثبات سهام است و اجرای پروژه‌ها‌ی مالی غیرمتمرکز (دیفای) را تسهیل می‌کند(پروتکل‌ها‌یی که به مردم امکان می‌دهد بدون هیچ واسطه‌ای وام بگیرند، قرض دهند و تجارت کنند).

در حالی که ADA بیشترین رشد قیمت را در بین ۱۰ دارایی برتر در ۲۴ ساعت گذشته داشته است، بیشتر ارز‌ها‌ی دیجیتال یک روز معمولی را داشته‌اند. اتریوم کمی صعود کرد، بیت کوین فقط یک درصد افزایش قیمت داشت و Uniswap  حدود ۲ درصد افزایش یافت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا