اخبار ارز دیجیتال

صرافی بیتمکس برای تبلیغ لوگوی خود با باشگاه فوتبال آ.ث. میلان همکاری کرد

صرافی بیتمکس (Bitmex) با باشگاه فوتبال آ.ث. میلان قراردادی را امضا کرد. طبق این قرارداد، صرافی بیتمکس اسپانسر آستین لباس ورزشی این تیم فوتبال و شریک تجاری رسمی این تیم در زمینه ارز های دیجیتال خواهد بود. پس از همکاری ، لوگو این صرافی بر روی آستین لباس فوتبال مردان و زنان تیم آ.ث. میلان قرار می گیرد.

بر اساس این بیانیه ی منتشر شده در ۱۰ آگوست(۱۹ مرداد) ، صرافی بیتمکس و باشگاه میلان همکاری چند ساله امضا کردند.

در مرحله اول ، صرافی بیتمکس به اولین اسپانسر رسمی آستین مجموعه لباس های ورزشی تیم تبدیل خواهد شد. همچنین ، این باشگاه باید در همه ی بازی های لیگ ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا ، در آستین خود لوگو این صرافی را پوشش دهد.

در مرحله بعدی ، صرافی بیت مکس شریک تجاری رسمی این باشگاه ورزشی در حوزه ی ارز های دیجیتال می شود. به این ترتیب ، باشگاه هواداری این تیم قادر به استفاده از ویژگی های منحصر به فرد این صرافی خواهد بود.

کاسپر استیلسویگ ، مدیر درآمد باشگاه در این باره عنوان کرد :

“ما خوشحالیم که صرافی بیتمکس به خانواده بزرگ روسونری به عنوان یک شریک اصلی وارد می شود. پیراهن قرمز و مشکی ما فقط چیزی نیست که بازیکنان ما در زمین می پوشند ، بلکه نشان دهنده شخصیت ما است و تجسم شور و اشتیاق بالغ بر ۵۰۰ میلیون هوادار میلان در سراسر جهان است. این واقعا یک همکاری مهیج است که از آغاز یک سفر عالی برای هر دو برند و هواداران ما خبر می دهد.

لوگوی صرافی بیتمکس برای اولین بار در ۲۳ آگوست(۱ شهریور) روی پیراهن تیم رونمایی می شود.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cryptopotato

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا