اخباراخبار ارز دیجیتال

استارت آپ مالیاتی رمزارزی TaxBit مبلغ ۱۳۰ میلیون دلار در دور تامین مالی خود جمع آوری کرد

TaxBit، توسعه دهنده نرم افزار مالیاتی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، که پیش از این نیز به عنوان یک استارتاپ تک شاخ طبقه بندی شده بود، پس از دور مالی اخیر خود، بیش از ۱/۳ میلیارد دلار ارزش گذاری شده است.

بر اساس اعلامیه روز پنجشنبه، IVP و Insight Partners یک دور مالی ۱۳۰ میلیون دلاری از سری B را برای TaxBit با مشارکتAnthony “Pomp” Pompliano ،Tiger Global ،Paradigm ،۹Yards Capital ،Sapphire Ventures و Madrona Venture Group رهبری کردند. این شرکت گفت که قصد دارد از این وجوه – که ارزش آن را به ۱/۳۳ میلیارد دلار می رساند – برای مقیاس بندی سیستم ارائه مالیات و حسابداری خود و همچنین افتتاح دفاتر جدید در ایالات متحده و بریتانیا استفاده کند.

این سرمایه گذاری پنج ماه پس از دور ۱۰۰ میلیون دلاری از سری A این شرکت صورت می گیرد. امسال، TaxBit دفتری در سیاتل راه اندازی کرد و قصد دارد تجزیه و تحلیل داده های مربوط به رمزارزها و پشتیبانی از محاسبه مالیات را برای مالیات دهندگان از طریق سرویس درآمد داخلی یا IRS ارائه دهد.

مدیرعامل TaxBit آستین وودوارد (Austin Woodward) امروز در کانال یوتیوب Pomp صحبت کرد و گفت که این شرکت الزامات گزارش مالیات اضافی از دولت ایالات متحده را پیش بینی کرده است، مانند مواردی که در لایحه ۱/۲ تریلیون دلاری این هفته در سنای آمریکا تصویب شد. به گفته وودوارد، مالیات بر ارزهای دیجیتال “مبحث اول مورد بحث” بود، زیرا چندین سناتور آمریکایی اصلاحاتی را برای ساده سازی زبان این لایحه برای کارگزاران رمزارزی پیشنهاد کردند.

TaxBit که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شده است، به منظور خودکارسازی جنبه های رعایت مالیات رمزارزی برای شرکت ها، مصرف کنندگان و دولت ها طراحی شده است. این شرکت در سال جاری به وضعیت تک شاخ دست یافت – با ارزش حداقل ۱ میلیارد دلار – و با بسیاری از شرکت هایی که دارایی های دیجیتالی را اداره می کنند، از جمله صرافی بزرگ Gemini همکاری کرده است.

وودوارد می گوید: “ما در دورانی زندگی می کنیم که همه چیز از جمله دارایی های سنتی دیجیتالی می شوند.” “از آنجا که ما نرم افزارهای مالیاتی و حسابداری مدرن متناسب با دارایی های دیجیتالی را ایجاد کرده و به کار گرفته ایم، حالا مشخص شده است که راه حل های گزارش اطلاعات مالیاتی قدیمی بر اساس فناوری قدیمی ساخته شده اند که تجربه ضعیفی را برای مشتری فراهم می کند.”

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا