اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

تایتان مجموعه سرمایه گذاری رمزارز را برای سرمایه گذاران آمریکایی راه اندازی می کند

مشاور سرمایه گذاری ایالات متحده ، تایتان ، رسماً ارز دیجیتال جدید خود را با هدف سرمایه گذاران آمریکایی راه اندازی کرد و به شرکت کنندگان در بازار، راه های بیشتری برای دسترسی به دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) داد.
این محصول جدید که Titan Crypto نام دارد ، به دنبال سرمایه گذاری در سبدی متمرکز از رمزارز می باشد که می توانند در درازمدت بهتر عمل کنند. این مجموعه به طور فعال توسط تیم Titan مدیریت می شود و در اختیار ساکنان ایالات متحده که خارج از ایالت نیویورک اقامت دارند ، خواهد بود.

در ماه جولای (تیر)، تایتان دور مالی ۵۸ میلیون دلاری سری B را به رهبری آندرسن هوروویتز(Andreessen Horowitz) به پایان رساند و مجموع بودجه خود را به ۷۵ میلیون دلار رساند. اگرچه بودجه جمع آوری شده فقط مربوط به مشاغل رمزارزی Titan نبود اما سخنگوی این شرکت به کوین تلگراف گفت که این وجوه به بوت استرپ رمزارز Titan کمک می کند.

Andreessen Horowitz پشت برخی از بزرگترین کمپین های تامین مالی در رمزارزها بوده است. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد ، شرکت سرمایه گذاری مستقر در کالیفرنیا اخیراً یک صندوق ۲.۲ میلیارد دلاری اختصاص داده است که به بلاکچین و بازی های رمزارزی اختصاص داده شده است. فراتر از داده های درون شبکه ، گزینه های نهادی مانند VanEck همچنان به دنبال ایجاد صندوق قابل معامله در بیت کوین هستند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا