اخباراخبار اتریوماخبار ارز دیجیتال

رئیس CryptoQuant هشدار می دهد، اتریوم به احتمال زیاد در صورت وقوع موارد زیر دامپ می شود

داده های تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهند که با وجود افزایش سود باز قرارداد های آتی و رسیدن به بالاترین سطح خود در سال جاری، خطر زیادی برای دامپینگ قیمت اتریوم وجود دارد زیرا بازار با ورود کاربران زیادی روبرو است.

“اتریوم به احتمال زیاد افزایش می یابد، سپس سقوط می کند”
با توجه به توییت اخیر مدیر عامل و بنیانگذار آژانس جمع آوری داده های زنجیره ای CryptoQuant، کی یونگ جو (Ki Young Ju)، فعالیت کاربران اتریوم در صرافی های رمزارزی متمرکز رو به افزایش است.

با وجود اینکه بسیاری در حال برداشت کوین های خود هستند، اما جو می گوید، پس از افزایش قیمت اتریوم، هنوز خطر دومین دامپینگ بزرگ این رمزارز وجود دارد. او توضیح می دهد که سرمایه گذاران زیادی شروع به مشارکت در بازار اتریوم کرده اند.

مدیرعامل CryptoQuant هشدار می دهد که وقتی تعداد سرمایه گذاران جدید و فعالیت آنها بسیار فراتر از حد متوسط ​​است، احتمالاً اتریوم ابتدا افزایش می یابد و سپس دامپ می شود.

پیش از این هم او به سرمایه گذاران در مورد نسبت ۹۰ درصدی مبادلات بیت کوین نهنگ ها به کل مبادلات صرافی ها هشدار داد. کی یونگ جو توضیح داد که افزایش این معیار نشان دهنده افزایش فشار فروش نهنگ ها است.

معاملات اتریوم در بالای ۳۰۰۰ دلار ادامه دارد
بر اساس داده های CoinMarketCap، اتریوم در زمان نگارش این مقاله برای اولین بار از اواخر ماه می (اوایل خرداد) با قیمت ۳۲۲۲ دلار معامله می شود.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا