اخباراخبار ارز دیجیتال

مارکت کپ ارزهای دیجیتال برای اولین بار از ماه می به ۲ تریلیون دلار رسید

ارزش کل در گردش بازار ارز های دیجیتال – که عامل مهمی برای سلامت کل بازار است – روز چهارشنبه برای اولین بار در تقریباً سه ماه گذشته به ۲ تریلیون دلار رسید و شواهد قانع کننده ای مبنی بر ورود مجدد خریداران ارائه داد.

بر اساس داده های ارائه شده توسط Coingecko، ارزش کل دارایی های دیجیتالی، روز چهارشنبه به ۲/۰۰۷ تریلیون دلار رسید. طی ۲۴ ساعت گذشته، طبقه دارایی های دیجیتالی ۴/۶ درصد افزایش یافته است. در طی هفته گذشته، ارزش بازار ۲۵ درصد یا ۴۰۰ میلیارد دلار افزایش یافته است.

2021 08 11 22 23 14 Crypto market cap returns to 2T for the first time since May - مارکت کپ ارزهای دیجیتال برای اولین بار از ماه می به 2 تریلیون دلار رسید

بیت کوین، که بزرگترین و تأثیرگذارترین رمزارز بازار است، ۴۳/۷ درصد از کل ارزش بازار را به خود اختصاص داده است. اتریوم نیز ۱۸/۹ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، بازار رمزارزها در ژانویه (دی ۹۹) به ارزش تجمعی ۱ تریلیون دلار رسید و سه ماه بعد بیش از دو برابر شد. ارزش دارایی ها در ۱۱ می (۲۱ اردیبهشت) به ۲/۶ تریلیون دلار نزدیک شد تا اینکه با یک رکود بزرگ ارزش کل بازار به نصف کاهش پیدا کرد.

مجموعه نیروهایی با هم همکاری می کنند تا به بهبود بازار رمزارز ها کمک کنند. موجی از خرید های نهادی، انباشت مداوم توسط سرمایه گذاران خرده فروشی و میلیاردها دلار سرمایه گذاری در استارت آپ های رمزارزی و بلاکچین، همگی به این افزایش ارزش بازار کمک کرده اند. 

علیرغم برخی تحولات نظارتی در ایالات متحده، بازار ارزهای دیجیتال سیر صعودی خود را حفظ کرده است. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، طرح زیرساختی بایدن بدون اینکه توضیحات لازم به کارگزاران رمزارزی داده شود، به تازگی در مجلس سنا به تصویب رسیده است.

نسخه ای که در اوایل این هفته از سنا گذشت ممکن است الزام گزارش مالیات را بر توسعه دهندگان پروتکل تحمیل کند که بسیاری در صنعت رمزارزها معتقدند غیرقابل اجراست. انتظار نمی رود که این لایحه تا اواخر سال جاری به مجلس نمایندگان راه پیدا کند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا