اخبار ارز دیجیتالاخبار استخراج

کمپانی ۶۱ میلیون دلاری به صنعت استخراج ارز دیجیتال پیوست

طبق بیانات رسمی اخیر ، شرکت ۶۱ میلیون دلاری پاوربریج (Powerbridge) درحال برنامه ریزی برای ورود به بازار استخراج ارزهای دیجیتال است. برنامه این شرکت استخراج بیت کوین و اتریوم در سطح جهانی است.

پاوربریج در حال شکل دهی یک تیم تخصصی است که با استفاده از آن ، مسیر استخراج ارز های دیجیتال را توسعه دهد.

رئیس این شرکت عنوان کرد که آنها به بازار ارز های دیجیتال امیدوار هستند و استخراج تنها بخشی از کل استراتژی بلاک چین آنها است. پاوربریج به دنبال ایجاد انرژی پاک با استفاده از ایستگاه های استخراج بیت کوین و اتریوم در سطح جهان است. استخراج دارایی های دیجیتال مستقیماً با هدف رشد شرکت انجام می شود.

 

درباره شرکت پاوربریج

کمپانی پاوربریج در نزدک فهرست شده است و راه حل های ابری SaaS را ارائه می دهد. علاوه بر خدمات اصلی شرکت ، پاور بریج دارای یک بخش بلاک چین است که به طور خاص زمینه استخراج ارز های دیجیتال فعالیت می کند. این شرکت علاوه بر استخراج ، خدمات شبکه سیستم توزیع فایل همتا به همتا و غیر متمرکز (IPFS) و برنامه های مختلف بلاک چین را فراهم می کند.

این شرکت پس از ممنوعیت استخراج ارز های دیجیتال در چین ، بخش بزرگی از ظرفیت استخراج خود را از دست داده است و به دنبال آن هش ریت بیتشری را به شبکه خود اضافه خواهد کرد. در لحظه نگارش این مطلب ، هش بیت کوین و اتریوم به ترتیب در ۱۱۲ میلیون یک تراهش بر ثانیه و ۵۸۳ یک تراهش بر ثانیه است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا