اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار دیفای

رشد TRU تا جایی ادامه یافت که کندلی سبز توانست بالاتر ازسطح ۱ دلار را لمس کند

امروز، کندل سبز تروفای(TRU) سرانجام سطح قیمتی ۱ دلار را لمس کرد. با نگاهی به نمودار در وبسایت تریدینگ ویو(Tradingview.com)، بدون شک TRU در هفته اخیر در حال رشده بوده است.

TrueFi TRU Surge 300x115 - رشد TRU تا جایی ادامه یافت که کندلی سبز توانست بالاتر ازسطح 1 دلار را لمس کند

در این چارت، کندل استیک، بالاترین سطح قیمتی ۱.۰۶ دلار را لمس کرده است. در حال حاضر، TrueFi با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۵۷۹,۲۲۴,۲۵۵ دلار و قیمت ۰.۸۸۴۰ دلار معامله می شود. ارزش این کوین صعودی در ۲۴ ساعت گذشته ۷۵.۰۷ درصد افزایش یافته است.

تروفای(TrueFi) یک پروتکل DeFi برای وام دهی شفاف و پایدار با بازدهی بالا است، که برای وام گیرندگان(borrowers) دارای اعتبار، نیازی به وثیقه یا ضمانت نیست. TRU، توکن اتریوم در TrueFi، می تواند برای استیک کردن (یعنی تصویب یا رد وام های جدید) و کنترل بر روی پروتکل تروفای استفاده شود.

با TRU، هولدرها در مورد اینکه چه کسی وام گیرنده معتبری در بازار پیش بینی(prediction market) است، تصمیم می گیرند. TRU به هولدر خود این امکان را می دهد که اعتبار  اشخاص ثالث را رتبه بندی کند.

یکی از دلایل این رشد قیمت را می توان به دستاوردهای اخیر تروفای نسبت داد. TrueFi.io در توییتی دیروز اعلام کرد که ارزش کل وام TrueFI به ۳۰۰ میلیون دلار رسیده است.

TrueFi 260x300 - رشد TRU تا جایی ادامه یافت که کندلی سبز توانست بالاتر ازسطح 1 دلار را لمس کند

در نهایت، TRU معاملات خود را امروز در کوین بیس پرو(CoinbasePro)، با همراهی Axie Infinity (AXS) ،Request (REQ) و Wrapped Luna (WLUNA) آغاز کرده است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:coinquora.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا