اخباراخبار بیت کویناخبار دوج کوین

ریکاردو سالیناس، میلیاردر مکزیکی: بانک Banco Azteca به زودی پشتیبانی از بیت کوین را آغاز خواهد کرد!

ریکاردو سالیناس پلیئگو(Ricardo Salinas Pliego)، تاجر مکزیکی در یک توئیت تأیید کرد که بانکو آزتکا(Banco Azteca) به زودی در بیت کوین را خواهد پذیرفت.

موسس و رئیس Grupo Salinas  که دارایی خالص آن ۱۵.۶ میلیارد دلار تخمین زده می شود، همچنین چشم لیزر بیت کوین را به تصویر پروفایل توئیتر خود اضافه کرده است تا حمایت خود را از بزرگترین ارز رمزنگاری، بیت کوین، شده نشان دهد.

سالیناس - ریکاردو سالیناس، میلیاردر مکزیکی: بانک Banco Azteca به زودی پشتیبانی از بیت کوین را آغاز خواهد کرد!

 

در اواخر ژوئن (تیر)، سالیناس اعلام کرد که Banco Azteca قصد دارد به عنوان اولین بانک مکزیکی تبدیل شود که از این کوین پیشرو، بیت کوین، پشتیبانی می کند.

در ماه نوامبر (آبان)، سومین ثروتمند میلیاردر مکزیکی، سالیناس، فاش کرد که ۱۰ درصد از پورتفولیوی خود را به بیت کوین تبدیل کرده است.

وی بزرگترین ارز رمزنگاری شده، بیت کوین را راهی مناسب برای تنوع بخشیدن به مجموعه سرمایه گذاری افراد می داند:

“بیت کوین یک راه خوب برای تنوع بخشیدن به مجموعه سرمایه گذاری شما است و من فکر می کنم که همه سرمایه گذاران باید مطالعه بر روی ارزهای رمزنگاری شده و آینده آنها را آغاز کنند. در Banco Azteca ، ما در تلاش هستیم تا با آوردن ارزهای دیجیتال، به مشتریان خود آزادی [مالی] دهیم.”

با این حال، سالیناس طرفدار دوج کوین(Dogecoin) نیست. او پس از آنکه به یکی از طرفداران این ارز دیجیتال گفت که فقیر خواهد ماند، تقریبا در اینترنت وایرال شد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا