اخباراخبار ارز دیجیتالرویدادهای ارز دیجیتال

شبکه Cudos با مجموعه تلویزیونی جدید HODL و توکن Sator همکاری می کند

شبکه کودوس(Cudos Network)، توافق جدیدی را با HODL و ساتور(Sator) اعلام می کند. HODL مجموعه تلویزیونی کمدی با تم رمزارز می باشد که در سال ۲۰۲۲(زمستان ۱۴۰۰) پخش خواهد شد و Sator، یک توکن جدید برای طرفداران تلویزیون، که قرار است در آگوست ۲۰۲۱(ماه جاری) راه اندازی شود.

توکن FDL توسط مجموعه تلویزیونی کمدی آمریکایی با نام Hold On For Dear Life (HODL) به معنی “برای زندگی عزیز طاقت بیاور”، تولید شده است. توکن های FDL نمایانگر سهم نسبی شبکه از سود این سریال هستند. HODL داستان یک کارآفرین جوان را روایت می کند، که یک پروژه بلاک چین و ارز رمزنگاری شده به نام Aveer، را آغاز می کند، که این اسم برگرفته از نام بهترین دوستش که ناپدید شده است،  می باشد.

به گفته Cudos، شرکت مادر یعنی Cudo Ventures  ۴ سال گذشته را صرف توسعه دستیابی به توزیع قدرت محاسباتی جهانی کرده است. با این کار، ارائه دهندگان خدمات فضاهای ابری، گیمرها و ماینرها در ازای دریافت چندین گزینه رمزارز مختلف از جمله BTC ،ETH ،XMR و ALGO، قدرت محاسباتی اضافی دستگاه های خود را در اختیار شبکه قرار می دهند.

لازم به ذکر است، Cudo با موفقیت یک الگوی پایدار سودآور ایجاد کرده است، جایی که هر کس یا شغلی می تواند از طریق شبکه و قدرت محاسبه درآمد کسب کند.

وقتی که HODL در سال ۲۰۲۲ پخش شود، Cudo اپلیکیشن استخراج خود به نام Cudo Miner، را به همراه توکن مخصوص طرفداران تلویزیون، SATOR، ارائه می دهد. در نتیجه، بینندگان HODL قادر خواهند بود Cudo Miner را دانلود کرده و توکن های SATOR را با قدرت محاسباتی خود دریافت کنند. جدا از این، از توکن های SATOR می توان برای خرید کلکسیون یادگاری دیجیتال این سریال در قالب NFT استفاده کرد.

کریس مارتین(Chris Martin)، نویسنده و تهیه کننده HODL، همچنین فکر می کند که همکاری ها حتی بیشتر پیش می رود و Cudo ایده های بیشتری را متناسب با خط داستانی HODL ارائه می دهد.

“ما از ادغام Cudo با توجه به اصالت سریال، بسیار هیجان زده هستیم. HODL زندگی واقعی با رمزارز را نشان می دهد، با تمام درام ها و کمدی آن. چنین مطالبی خودش، خودش را می نویسد.”

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:coinquora.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا