اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار دوج کوین

یک جشنواره بزرگ برای دوج کوین، آیا ایلان ماسک شرکت می کند؟

بر اساس گزارش اخیر وب سایت فرهنگ بریتانیایی پاپ NME، دیان وارویک (Dionne Warwick) اسطوره سولو، قرار است یک جشنواره موسیقی را که به طور خاص به ارز رمزنگاری شده دوج کوین اختصاص دارد، تحت عنوان Dogepalooza، برگزار کند.

این اولین رویداد در نوع خود می باشد و قرار است در ۹ اکتبر (۱۷ مهر) توسط گروه شوگرلند (Sugarland) در ایالت تگزاس برگزار شود.

به نظر می رسد وارویک که آثار او به عنوان یکی از پرفروش ترین خوانندگان زن در تمام دوران شناخته می شود، از اجرای آینده خود هیجان زده است. این خواننده ۸۰ ساله در بیانیه خود دوج پالوزا را “یک رویداد معنی دار” توصیف کرد:

“من خیلی مشتاقم [بخشی] از این جشنواره پر معنی باشم.”

به گفته وب سایت این رویداد، عواید این جشنواره به خیریه های مختلف اهدا خواهد شد.

دیمون الیوت، تهیه کننده معروف موسیقی، که همچنین پسر وارویک می باشد، در این ترکیب حضور خواهد داشت.

ایلان ماسک ایده جشنواره برای دوج را دوست دارد

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، قدرتمندترین طرفدار دوج کوین، اخیرا از ایده برگزاری جشنواره ی اختصاص داده شده به ارز رمزنگاری حمایت کرده است.

او در توییتی در تاریخ ۱ ژوئن (۱۱ خرداد)، گفت که ایده او برای اجرای برنامه دی جی در حالی که گریمز و اسنوپ داگ اجرا می کنند “کمی سرگرم کننده” به نظر می رسد.

 

Screenshot 2021 08 13 at 21 09 12 This Dogecoin Festival Has Big Name Headliner Will Elon Musk Attend 300x228 - یک جشنواره بزرگ برای دوج کوین، آیا ایلان ماسک شرکت می کند؟

 

با این حال، مشخص نیست که آیا دوج پالوزا و وارویک به اندازه کافی سرگرم کننده هستند تا ماسک به این رویداد پیش رو توجه کند یا خیر.

“پادشاه تکنولوژی” طی یک ماه گذشته در مورد دوج کوین سکوت وحشتناکی داشته است. این رمزارز که به شوخی ایجاد شده بود، توانسته برخی از ضررهای خود را حتی بدون کمک توییتر ماسک در میان بازیابی گسترده بازار جبران کند.

 

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:U.today

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا