اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بایننساخبار صرافی و اکسچنجاخبار مقررات

بایننس معامله با جفت ارز وون کروه جنوبی را به دلیل سخت گیری های نظارتی متوقف کرد

در میان تغییرات عمده در عملیات تجارت رمزنگاری در کشور کره جنوبی، صرافی پیشرو در حوزه ی رمزارزها، بایننس، جفت ارزهای وون کره ای (KRW) را متوقف کرد.

بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری روز جمعه اطلاعیه ای صادر کرد که در آن متوقف شدن جفت های تجاری وون اعلام شده بود. در کنار آن، گزینه های پرداخت وون در سرویس خود نیز قطع می باشد. پشتیبانی زبان کره ای در وب سایت و برنامه های تجاری برای معاملات همتا به همتا (P2P) در کره جنوبی نیز غیرفعال می شود.

بایننس همچنین به معامله گران همتا به همتا توصیه کرد که همه تبلیغات تجاری تحت وون را از این پلتفرم حذف کنند. برای بهتر مشخص شدن، صرافی اظهار داشت که به طور فعال با مقررات محلی همکاری دارد.

از اوایل سال جاری، مقامات کره جنوبی قوانین و محدودیت هایی را برای اپراتورهای مبادله رمزنگاری در داخل کشور تشدید کرده اند. با اجبار قوانین نظارتی، آنها تمام راه را برای ایجاد حسابهای تجاری با نام تجاری واقعی طی کرده اند. نهادهای نظارتی در کره جنوبی همچنین محدوده این سیاست نظارتی را شامل پلتفرم های خارجی فعال در این کشور نیز کرده اند.

۲۴ سپتامبر (۲ مهر) آخرین تاریخ برای صرافی های رمزنگاری شده برای تطبیق خود با قوانین نظارتی کره جنوبی یا تعطیلی عملیات است. مجازات اعلام شده برای عدم رعایت قوانین، جریمه های سنگین و حبس برای اعضای اصلی صرافی ها می باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، بسیاری از صرافی ها قبلاً برنامه هایی را برای تعطیلی شعب خود، قبل از مهلت مقرر اعلام کرده اند.

این کار برای بایننس چه عواقبی دارد، هنوز مشخص نیست. اما این ضربه دیگری در مجموعه ای از اختلالات در عملیات صرافی در سطح جهانی محسوب می شود. تنها در چند ماه گذشته، بایننس هشدارهایی از سوی تنظیم کننده های مقررات رمزنگاری در کشورهای بزرگ دریافت کرده است که بیان می کند این صرافی تاکنون بدون مجوز فعالیت کرده است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: Coinquora.com

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا