اخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار دوج کوینتحلیل ارزهای دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال دوج کوین، شنبه ۲۳ مرداد

دوج کوین(DOGE) یک الگوی کنج صعودی در نمودار روزانه خود تشکیل داده است که گویای روند نزولی برای DOGE است.

اگرچه این رمزارز از زمان کاهش به کف قیمت نوسانی خود در ۲۰ ژوئیه (۲۹ تیرماه) نزدیک به ۸۰ درصد افزایش قیمت داشته است ، اما نشان هایی دیده می شود که ممکن است قیمت دوج کوین در انتظار تغییر روند خود باشد.

الگوی تکنیکال حاکم حاکی از آن است که قیمت دوج کوین می تواند ۱۹ درصد کاهش یابد و به تارگت روند نزولی در ۰.۲۲۱ دلار افت کند  که با میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) همسطح است.

اندیکاتور (MRI) نیز با انتشار سیگنالی به اعتبار روند نزولی می افزاید. علاوه بر آن ، شاخص(RSI) همچنین DOGE را در ناحیه اشباع خرید قرار داده است.

 

DOGEUSDT 2021 08 14 12 15 07 637645113189129601 300x184 - تحلیل تکنیکال دوج کوین، شنبه 23 مرداد
نمودار روزانه جفت ارز DOGE/USDT

البته ، ممکن است DOGE پیش از تارگت نزولی ، به طور گسترده حمایت شود. اولین خط دفاعی برای جلوگیری از کاهش قیمت DOGE سطح اصلاحی ۲۷.۲ درصد فیبوناچی در ۰.۲۵۹ دلار است. در واقع مرز پایینی الگوی کنج صعودی است.

سطح حمایتی بعدی در سطح اصلاحی ۳۸.۲ درصد فیبوناچی در ۰.۲۴۴ دلار است ، سپس سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصد در ۰.۲۲۸ دلار دنبال خواهد شد.

دوج کوین باید به روند نزولی خود ادامه دهد و سطح اصلاحی فیبوناچی ۶۱.۸٪ در ۰.۲۱۲ امتحان کند تا سپس به اندیکاتور میانگین متحرک ۲۰۰ روزه برسد.

از سوی دیگر ، اگر قیمت دوج کوین بتواند به میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۲۹۶ و مرز بالایی الگوی کنج صعودی در ۰.۳۰۲ دلار برسد و بالای آنها بسته شود،  تعداد قابل توجهی از مقاومت ها در سقف های بالاتر در انتظار DOGE است.

Screenshot 2021 08 14 at 12.06.38 PM 637645113522718097 300x116 - تحلیل تکنیکال دوج کوین، شنبه 23 مرداد
IOMAP

مانع بعدی دوج کوین،  قیمت ۰.۳۰۸ دلار خواهد بود که در آن ۵۱,۷۰۰ آدرس ۲.۸۸ میلیارد DOGE را هولد می کنند.

در کل ، مدل IOMAP گویای آن است که حتی اگر دوج کوین برای رسیدن به سقف های بالاتر خود تلاش کند ، باید از چندین مقاومت اصلی عبور کند.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:fxstreet

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا