اخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالتحلیل ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال کوانتوم (QTUM)، شنبه ۲۳ مرداد

طی یک ماه گذشته ، رمزارز کوانتوم (QTUM) با جهش بالغ بر ۱۰۰ درصد ، سود های قابل توجهی به دست آورد. البته ، بیشتر این سودها در هفته گذشته تحقق یافت ، جایی که ارزش QTUM تقریباً ۷۰ افزایش یافته است.

 

screenshot insidebitcoins.com 2021.08.14 17 45 53 300x148 - تحلیل تکنیکال کوانتوم (QTUM)، شنبه 23 مرداد
با ادامه روند صعودی ، می توانیم شاهد عبور QTUM از مقاومت بالایی خود در ۱۶ دلار خواهیم بود. در حال حاضر میزان نوسانات بالا است ، بنابراین اگر جهشی درراه باشد ، این جهش عظیم باشیم و QTUM  را در مسیر عبور از مقاومت در ۱۸ دلار قرار می دهد. حمایت از سوی خریداران و بازار همچنان بالا است ، به همین دلیل ، به وقوع پیوستن چنین صعود هایی دور از انتظار نیست.

از سوی دیگر ، روند صعودی عظیم و چشمگیر QTUM به این معنی است که ممکن است به زودی شاهد اصلاح قیمت آن باشیم. در این حالت ، قیمت می تواند ، حمایت پایینی خود در ۱۰ دلار را مجددا امتحان کند. اگر حمایت بازار در این سطح کافی باشد، QTUM از آنجا باز خواهد گشت و می توان یک روند صعودی دیگری را در پیش داشته باشد.

علیرغم تصویب لایحه ریزساختی ایالات متحده و تاثریات آن بر بازار ، بازار ارز های دیجیتال همچنان به کسب سود های باور نکردنی خود ادامه می دهد. در حالی که بسیاری معتقد بودند که این لایحه می تواند ضربه ی قابل توجهی را به جامعه ارزهای دیجیتال وارد کند ، اما همچنان روند صعودی بازار حفظ شده است و بسیاری از رمزارز ها در حال افزایش هستند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:insidebitcoins

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا