اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچینکاربرد بلاکچین

خریداری شبکه Hermez توسط پلی گان با ۲۵۰ میلیون دلار و ادغام توکن های بومی!

لایه دوم پروتکل پلی گان (Polygon)، پروژه جمع بندی ZK شبکه هرمز (Hermez Network) را با ارزش ۲۵۰ میلیون دلار توکن MATIC در اکوسیستم خود ادغام می کند.

در اطلاعیه روز جمعه، Polygon گفت که Hermez بخشی از مجموعه راه حل های شبکه، تحت نام Polygon Hermez خواهد شد. ۲۶ نفر از اعضای تیم Hermez و همچنین فناوری و راه حل های آن، از جمله کار بر روی راه حل سازگار با ماشین مجازی اتریوم (Ethereum)، به این پلتفرم می پیوندند.

به عنوان بخشی از این ادغام، دارندگان HEZ بومی Hermez می توانند توکن ها را با نرخ ۳.۵:۱ با توکن های MATIC Polygon مبادله کنند. Polygon گفت که توکن های HEZ سرانجام در تاریخ نامشخصی حذف می شوند.

Polygon گفت: “ما معتقدیم که این به نوعی یک لحظه تاریخی است. زیرا این (تا آنجا که ما می دانیم) اولین ادغام کامل دو شبکه بلاک چین خواهد بود.” “[ادغام و مالکیت] در دنیای فناوری سنتی یک امر روزمره است. با این حال، در بلاک چین ها، آنها یک مفهوم جدید و بسیار جالب هستند. “

ادغام با Hermez بخشی از گسترش Polygon به دانش صفر یا ZK است. این پروژه یک میلیارد دلار به راه حل های مبتنی بر ZK اختصاص داده است و قصد دارد به منظور توسعه مجموعه راه حل های خود، به مشارکت ادامه دهد.

Hermez به عنوان یک جمع بندی ZK از شواهد بدون دانش برای تأیید صحت یک دسته بزرگ از معاملات استفاده می کند. یک اکوسیستم خارجی این معاملات را انجام می دهد و مدارکی برای آنها ایجاد می کند که بلافاصله روی بلاک چین اتریوم ارسال می شود. هدف این سیستم صرفه جویی در فضای بلوک است. انتقال استاندارد اتر (ETH) ممکن است ۱۰۰ بایت در زنجیره داشته باشد، در حالی که معامله با Hermez فقط ۱۰ بایت خواهد بود.

اگرچه این شرکت ها موجودیت جداگانه ای خواهند داشت، Keep Network و NuCypher در ماه مارس(اسفند) اعلام کردند که پروتکل های رمزگذاری و حفاظت از داده های خود را در یک شبکه جدید به نام Keanu ادغام خواهند کرد. با وجود اینکه این پروژه ها می گویند که یک سازمان مستقل غیر متمرکز تشکیل خواهند داد، اما توسعه به جای ادغام کامل، توسط دو تیم مستقل انجام می شود.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا