اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت کوین

رئیس جمهور آرژانتین، دلیلی برای مخالفت با پذیرش بیت کوین نمی بیند!

علاقه فزاینده ای به بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده در آمریکای جنوبی و مرکزی به نظر می رسد، به طوری که آرژانتین نیز به پذیرش بیت کوین اشاره میکند.

آلبرتو فرناندز (Alberto Fernandez)، رئیس جمهور هنگام صحبت با رسانه محلی Caja Negra، به موضوعات مربوط به دیدگاه دولت در مورد دیجیتالی شدن پرداخت. فرناندز در پاسخ به سوالی در مورد برنامه آرژانتین برای عرضه ارز دیجیتال بانک مرکزی خود (CBDC) ، گفت:

“من نمی خواهم خیلی متفاوت دور از ذهن باشم. اما دلیلی برای گفتن” نه “وجود ندارد. شاید این راه خوبی باشد […] همه چیز ممکن است. آنها می گویند مزیت این است که تأثیر تورم تا حد زیادی از بین می رود. “

آرژانتین چند سالی است که با تورم دست و پنجه نرم می کند. رئیس دولت معتقد است که استفاده از بیت کوین می تواند آثار تورم را خنثی کند. از طرف دیگر، او نگرانی های خود را در مورد این موضوع نیز بیان کرد.

“این یک بحث جهانی است و من باید اعتراف کنم که موضوعی است که باید در مورد آن احتیاط کرد. به نظر من، این احتیاط به دلیل ناآشنایی این حوزه و به دلیل درک چگونگی به دست آوردن این ثروت می باشد.”

ماه گذشته ، السالوادور اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان وجه قانونی پذیرش کرد. از آن زمان چند کشور دیگر علاقه ای به برخورد با بیت کوین نشان داده اند.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

 

منبع: btcpeers

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا