اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار فاندامنتال

پنج آلتکوین که در پلتفرمهای معاملاتی کوینبیس راه اندازی شدند

پنج آلتکوین جدید در حال حاضر در سراسر پلتفرمهای های معاملاتی کریپتوی Coinbase در دسترس است.

مشتریان برترین صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده اکنون می توانند Axie Infinity (AXS) ، Request (REQ) ، TrueFi (TRU) ، Quickswap (QUICK) و Wrapped Luna (WLUNA) را در وب سایت و برنامه های شرکت و همچنین در Coinbase Pro خرید و فروش کنند.

این دارایی های رمزارز آخرین مجموعه از لیست شدن های جدید برای Coinbase در چند هفته گذشته است.

افزودن داراییهای بیشتر در استراتژی اخیر صرافی مهم بوده است ، برایان آرمسترانگ ، مدیر اجرایی Coinbase در جلسه اخیر شرکت خود گفت که می خواهد این صرافی در نهایت “میلیون ها” دارایی را پشتیبانی کند.

“ما می خواهیم آمازون دارایی ها باشیم ، همه دارایی های رمزارز که قانونی هستند را لیست کنیم. هزاران مورد از آنها امروزه وجود دارد. در نهایت میلیون ها عدد از آنها وجود خواهد داشت. همه اینها برای پذیرش تمرکززدایی با آغوش باز است. “

Axie Infinity یک بازی آنلاین برای کسب درآمد است که توسط استارتاپ بازی Sky Mavis توسعه یافته است. بازیکنان آن می توانند از طریق خرید ، پرورش و فروش حیوانات خانگی دیجیتالی معروف به Axies سود کسب کنند. هر Axie به عنوان یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) ساخته شده است و بازیکنان را قادر می سازد تا اصالت موجود دیجیتالی را در بلاک چین بررسی کنند.

طبق گزارش کوین گکو ، AXS در زمان نگارش این مطلب با قیمت ۶۹.۰۸ دلار معامله می شود و در ۷ روز گذشته ۶۱.۸ درصد افزایش یافته است.

Request Network یک پروتکل برای ایجاد و درخواستِ پرداخت بدون واسطه است. توکن سودمند آن REQ در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۳۱۲۶۷۷ دلار معامله می شود و در هفت روز گذشته ۳۶۸ درصد افزایش یافته است.

TrueFi یک پروتکل وام دهی بدون وثیقه مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. توکن بومی آن ، TRU ، در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۶۸۵۱۶۲ دلار معامله می شود و در هفت روز گذشته ۳۸.۴ درصد افزایش یافته است.

Quickswap یک صرافی غیر متمرکز است که توکن بومی آن ، QUICK ، در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۷۹۰.۴۵ دلار معامله می شود و در هفت روز گذشته ۱۳۳ درصد افزایش یافته است.

Wrapped Luna (WLUNA) یک توکن اتریومی است که ارزش Terra (LUNA) را در بلاک چین اتریوم دنبال می کند. به گفته کوینبیس ، WLUNA را می توان با LUNA و بالعکس با نسبت ۱: ۱ از طریق یک شریک WLUNA مبادله کرد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:dailyhodl

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا