اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار کاردانو

کاردانو به سمت اوج تاریخی خود یعنی ۲.۴۵ دلار حرکت می کند

درحال حاضر کاردانو (ADA)، به سمت بالاترین سطح تاریخی (ATH) خود یعنی ۲.۴۵ دلار که در ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) به آن دست یافته بود درحال حرکت می باشد. اکنون، این رمزارز در قیمت ۲.۱۱ دلار معامله می شود و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن ۷,۶۹۵,۲۹۴,۶۵۱ دلار می باشد و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱.۲۶ درصد افزایش قیمت داشته است.

 

Cardano ADA 1 1024x436 1 300x128 - کاردانو به سمت اوج تاریخی خود یعنی 2.45 دلار حرکت می کند

 

اگر کاردانو بتواند همان استراتژی و عملکردی را که از ۱۴ مه تا ۱۷ مه (۲۴ تا ۲۷ اردیبهشت) سال جاری انجام داده بود را در پیش بگیرد، قیمت آن می تواند در بازه زمانی ۳ روز به ATH خود برسد. با نگاه به نمودارها، افزایش ۳۶.۱۸ در بازه ۳ روزه بوده است.

بنابراین، اگر هیچ اتفاق خاصی رخ ندهد، بدون شک این رمزارز به زودی ۲.۴۵ دلار خود را لمس خواهد کرد.

به تازگی، کاردانو با اخبار خوبی که از سوی آن منتشر می شود مانند هارد فورک آلونزو، سیگنال های صعودی چشمگیری را نشان می دهد. بنابراین، یک روند صعودی دیگر ممکن است قریب الوقوع باشد زیرا اعلام زمان انتشار نسخه اصلی شبکه آلونزو به زودی اتفاق می افتد.

در واقع، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، آخرین بروزرسانی را در مورد اینکه پروژه اش در حال حاضر در چه مرحله ای از پیشرفت می باشد را به اشتراک می گذارد. تیم کاردانو برای تحقق رویای پروژه ای که هدف آن ایجاد یک بلاک چین پیشرفته می باشد، به طور کامل تلاش کرده است. به همین دلیل هارد فورک آلونزو تا کنون در مسیر خود قرار داشته و طبق برنامه ریزی ها جلو رفته است.

در نهایت ، یکی دیگر از عواملی که باعث می شود حرکت صعودی کاردانو متوقف نشود، اعلام اخیر اجلاس سران در سال ۲۰۲۱ (۱۴۰۰) است. در ۹ آگوست (۱۸ مرداد)، کاردانو و IOHK این خبر را در حساب های رسمی توییتر خود اعلام کردند. بر اساس این پست، اجلاس سران ۲۰۲۱ (۱۴۰۰) بزرگترین اتفاق برای آنها خواهد بود.

 

Screenshot 2021 08 14 at 08 57 31 Cardano ADA Is Moving Towards Its 2 45 ATH 264x300 - کاردانو به سمت اوج تاریخی خود یعنی 2.45 دلار حرکت می کند

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: Coinquora.com

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا