اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

۳ میلیون دلار هزینه برای افزایش امنیت حریم خصوصی کاربران در بستر Web3 توسط پلتفرم پارامی

اخیرا، یک پروتکل تبلیغاتی به نام پارامی (Parami) با موفقیت ۳ میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است تا برای افزایش حریم خصوصی داده ها در بلاک چین ها و سایر سیستم عامل های Web3.0 هزینه کند.

نکته قابل توجه این است که، پلتفرم تبلیغاتی پارامی یک شبکه انسان محور و حفظ حریم خصوصی است که با تکنولوژی بلاک چین کار می کند، جایی که کاربران برای حسن توجهشان به تبلیغات و داده ها، بصورت هوشمند پاداش دریافت می کنند در حالی که هویت مستقل آنها کاملا تضمین شده محافظت می شود.

پروتکل پارامی الگوی AD 3.0 را ارائه می دهد که از بلاک چین برای Web 3.0 استفاده می کند. در اصل، این مجموعه پروتکلی را برای ایجاد اقتصاد تبلیغاتی توکن محور بر اساس فعالیت کاربر ارائه می دهد. به عنوان یک پاراچین که بر روی Substrate ساخته شده است، از طریق relaychain به سایر پاراچین های دیگر در پولکادات و کوساما سرویس می دهد.

بسیاری از افراد کلیدی شرکت کننده در این دور سرمایه گذاری دلایل خود را برای سرمایه گذاری بیان کردند. جک لو (Jack Lu)، مدیر عامل NGC Ventures گفت؛

“پارامی یک کاراکتر مهم در اکوسیستم Web 3.0 است. ما معتقدیم که تیم قوی و فناوری پیشگامانه آنها نسخه بهتری از اینترنت را به ارمغان خواهد آورد و ما می خواهیم از توسعه چنین پروژه قدرتمندی حمایت کنیم.”

علاوه بر این ، دان ماتوشفسکی (Dan Matuszewski)، مدیرعامل هلدینگ CMS، ادعان کرد، پروتکل اعتماد محور پارامی «گامی ضروری در افزایش نرخ پذیرش Web3.0 درسطح جهانی» می باشد.

به گفته پارامی، از سرمایه ۳ میلیون دلاری برای ساخت پروتکل های حریم خصوصی، افزایش کنترل کاربر بر داده ها و هویت و افزایش جذب کاربر جدید استفاده خواهد کرد. تیم پارامی در ادامه گفت، بودجه اضافی به ایجاد الگوی ارائه شده توسط پروتکل پارامی برای Web3.0 ایده آل (AD 3.0) اختصاص داده می شود.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: Coinquora.com

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا