اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت کوینسرمایه گذاری ارز دیجیتال

بر اساس پرونده های جدید SEC ، شرکت های مدیریتی ثروت از طریق Grayscale در معرض بیت کوین قرار می گیرند!

پرونده های جدید توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نشان می دهد که چهار شرکت مدیریت ثروت، سهام  Bitcoin Investment Trust شرکت Grayscale به اختصار (GBTC) را به دست آورده اند و شواهد بیشتری در مورد پذیرش دارایی های دیجیتالی در موسسات ارائه می دهد.

همانطور که برای اولین بار توسط MacroScope، یک توئیتر فید که به تجارت سازمانی و مدیریت دارایی اختصاص داده شده بود، گزارش شد، این شرکت ها، دارایی های GBTC خود را در پرونده های جدید دوره منتهی به ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱(۹ تیر) افشا کردند.

شرکت مدیریت ثروت Clear Perspective Advisors، مستقر در ایلینوی(Illinois)، روز جمعه مالکیت مستقیم ۷,۷۹۰ سهام GBTC را فاش کرد.

MacroScope - بر اساس پرونده های جدید SEC ، شرکت های مدیریتی ثروت از طریق Grayscale در معرض بیت کوین قرار می گیرند!

 

شرکت Ancora Advisors، مستقر در اوهایو تا ۳۰ ژوئن، ۱۳,۹۴۵ سهم GBTC را به دست آوردند. اگرچه این مقدار کمی برای مدیر دارایی های چند میلیارد دلاری است، اما با توجه به اینکه این شرکت دارای چشم انداز سرمایه گذاری بلند مدت می باشد، نشان دهنده یک حرکت استراتژیک مهم است.

بیتکوین 1 - بر اساس پرونده های جدید SEC ، شرکت های مدیریتی ثروت از طریق Grayscale در معرض بیت کوین قرار می گیرند!

 

در همین حال، دو شرکت دیگر به دارایی GBTC خود برای دوره گزارش ۳۰ ژوئن، اضافه کردند. Boston Private Wealth که قبلاً ۸۸,۱۸۹ سهم GBTC را تا ۳۱ مارس (۱۱ فروردین) گزارش داده بود، میزان سهام خود را به ۱۰۳,۴۶۹ سهم افزایش داد. Parkwood ، شرکت مدیریتی مستقر در اوهایو ، از ۹۳,۰۰۰ سهم در پایان ماه مارس(فروردین)، سهام خود را به ۱۲۵,۰۰۰ سهم افزایش داد.

شرکت های بزرگ در حال یافتن روش های جدید و متنوعی برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین و دیگر دارایی های مجازی هستند. همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده است، غول فناوری اینتل(Intel) اخیراً سهم قابل توجهی را در سهام Coinbase اعلام کرده است که مستقیماً در معرض بازار ارزهای دیجیتال قرار می گیرد.

به احتمال زیاد موسسات در ماه های آینده مواجهه خود را با دارایی های دیجیتالی افزایش خواهند داد. به شرطی که روند صعودی همچنان ادامه داشته باشد. بسیاری از ناظران ارزهای دیجیتال از نظریه چرخه چهار ساله استفاده می کنند که سعی می کند قیمت بیت کوین را از یک چرخه به چرخه دیگر پیش بینی کند. با بازگشت دارایی های رمزنگاری شده به بالای ۲ تریلیون دلار در این هفته  که نشان دهنده بهبودی ۷۰۰ میلیارد دلاری از پایین ترین سطح میباشد، به نظر می رسد که مرحله بعدی چرخه گاوی در حال افزایش است.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا