اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

شرکت GoSats کارت پاداش بازپرداخت بیت کوین را در هند راه اندازی کرد

شرکت پاداش بیت کوین GoSats یک کارت پاداش بازگشت وجه به مشتریان خود در هند راه اندازی کرده است که به طور بالقوه زمینه را برای استفاده گسترده تر از دارایی های دیجیتال در دومین کشور پرجمعیت جهان فراهم می کند.

این محصول جدید با مشارکت National Payments Corporation of India، که با نام NPCI نیز شناخته می شود، معرفی می شود، NPCI یک سازمان غیر انتفاعی است و به ترویج پرداخت های دیجیتالی و سیستم های تسویه حساب در سراسر کشور اختصاص داده شده است. این سازمان در دسامبر ۲۰۰۸ (آذر ۸۷) تاسیس شد و تحت مالکیت مستقیم بانک رزرو هند است.

کارت پاداش GoSats، که از طریق برنامه تلفن همراه و افزونه مرورگر قابل دسترسی است، به کاربران این امکان را می دهد تا هنگام خرید از برند های اصلی مانند آمازون، استارباکس و Flipkart، وجه بازپرداخت خود را به صورت بیت کوین دریافت کنند.

مشارکت NPCI نشان می دهد که GoSats به دنبال جلوگیری از هرگونه مانع قانونی در راه اندازی خدمات خود است. محمد روشن، مدیرعامل و بنیانگذار GoSats، گفت که این مشارکت به شرکت او این امکان را می دهد تا “با استفاده از شبکه کارت های NPCI به کاربران فرصت کسب درآمد از طریق بیت کوین را بدهد”، او همچنین افزود:

“قبلاً، مردم فقط می توانستند از طریق برنامه ما از برند های خاص بیت کوین دریافت کنند، اما اکنون می توانند با هر خرید خود بیت کوین دریافت کنند.”
GoSats که در فوریه ۲۰۲۱ (بهمن ۹۹) راه اندازی شد، بیش از ۱۵،۰۰۰ مشتری را در شش ماه جمع آوری کرده و بر تقاضای فزاینده خدمات دارایی های دیجیتال در کشور افزوده است. تاریخ هند با رمزارزها رابطه خوبی نداشته است. به نظر می رسید که سیاست گذاران در آستانه ممنوعیت کامل رمزارزها هستند، اما از آن زمان موضع خود را نرم تر کرده اند. همانطور که Cointelegraph در ماه ژوئیه (تیر) گزارش داد، گفته می شود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار هند با وزارت دارایی همکاری می کند تا بر مقررات رمزارزی در این کشور نظارت کند.

در این بین، حضور صرافی های رمزارزی به سرعت در حال رشد است. WazirX، صرافی رمزارزی متعلق به Binance که در هند فعالیت می کند، از ابتدای حضورش تا به حال بیش از ۲۶۰۰ درصد رشد کاربران را گزارش کرده است. بخش عمده ای از این کاربران زنانی از شهرهای کوچکتر بوده اند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا