اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بیت کویناخبار فاندامنتال

مایکل سیلور بیت کوین را “امید کانادا” نامید

مایکل سیلور(Michael Saylor)، رئیس و مدیر عامل شرکت مایکرو استراتژی(MicroStrategy)، گفت بیت کوین “امید کانادا” است.

مایکل سیلور، که با خرید بیت کوین به یک گاو در فضای رمزارز تبدیل شده است، یک پست از صفحه رسمی بیت کوین در توییتر را در صفحه خود منتشر(share) کرد.

در این توییت یادآوری می شود که کانادا قادر است از برق تولید شده با انرژی آب، برای تأمین برق کل شبکه بیت کوین استفاده کند. این شرکت اعلام کرد که کانادا ۴۰۰ TWh ظرفیت برق آبی دارد. درحالی که شبکه بیت کوین این کشور تنها با ۱۲۹ TWh کار می کند.

Michael Saylor 252x300 - مایکل سیلور بیت کوین را

علاوه بر این، مایکل سیلور و شرکت او به عنوان حامیان واقعی بیت کوین شناخته می شوند. سیلور که خود را گوروی کریپتو نامیده است(مترجم:گورو معلم یا متخصص محبوبی است که تلاش در تأثیرگذاری بر مردم را دارد،این کلمه بر گرفته از روح آموزگار در آداب هندو است)، معتقد است که بیت کوین یک تحول یکباره در طول زندگی است. وی همچنین به همه توصیه می کند که پول نقد خود را به بیت کوین تبدیل کنند.

سیلور همچنین سایر عقاید و دیدگاه های خود را در مورد بیت کوین بیان کرد. وی گفت که بیت کوین در حال حاضر قوی ترین فناوری در قرن ۲۱ است.

از زمان خروج گسترده استخراج کنندگان بیت کوین از چین، کانادا در رأس قرار گرفته است. اخیراً، برایان موسوف(Brian Mosoff)، مدیرعامل شرکت اترکپیتال(Ether Capital)، کانادایی و کارآفرینی که روی رمزارز تمرکز دارد، گفت که استخراج کنندگان بیت کوین به طور طبیعی به منابع مقرون به صرفه انرژی مراجعه می کنند.

او از آلبرتا(Alberta) به عنوان مکانی عالی برای رفتن یاد کرد. همچنین، Mosoff افزود که کبک(Quebec) و انتاریو(Ontario) مناطق دیگری هستند که ماینرها می توانند در آنها پایگاه های خود را ایجاد کنند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:coinquora.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا