اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار فاندامنتالمطالب ویژه

پاراچین Crypto.com با شبکه بند پروتکل ادغام می شود

کرونوس(Cronos) ، زنجیره موازی Crypto.com در بیانیه ای از ادغام با با شبکه اوراکل بین زنجیره ای بند پروتکل (Band Protocol) با هدف افزایش توسعه برنامه های DeFi در شبکه خود خبر داد. ادغام با پروتکل Band به برنامه های DeFi اجازه می دهد تا داده های خارجی دنیای واقعی را تهیه کرده و آنها را در قراردادهای هوشمند منتقل کنند.

این به توسعه دهندگان Cronos اجازه می دهد از شبکه غیر متمرکز با عملکرد بالا استفاده کنند و برنامه های DeFi سفارشی را در شبکه ای ایجاد کنند که باعث افزایش قابلیت ، امنیت و دسترسی به داده های خارجی شود.

کریس مارشالک (Kris Marszalek) ، بنیانگذار و مدیر عامل Crypto.com گفت:

افزودن پروتکل Band به اکوسیستم Cronos به همه توسعه دهندگان توصیه می شود که منابع داده خارجی را متصل کرده و اوراکل های غیر متمرکز خود را سفارشی کنند ، که برای DeFi Dapps که برای اجرا به داده های مالی خارجی با کیفیت بالا ، غیر متمرکز و زمان واقعی نیاز دارد ضروری است.

Cronos ، زنجیره ای سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) که به موازات زنجیره Crypto.org ، با هدف ارائه راه حل هایی که پذیرش اکوسیستم DeFi را به طور گسترده و سریع رشد می دهد،اجرا می شود . توسعه دهندگان DeFi می توانند به سرعت برنامه هایی را از زنجیره های سازگار با EVM منتقل کنند تا هزینه گس را کاهش دهند و مشکلات تاخیری کم در اتریوم را به حداقل برسانند.

این ادغام با Band Protocol باعث می شود تا پروتکل Band داده ها را از Cronos دریافت و قیمت ها را به اوراکل خود اضافه می کند که به این شکل مقیاس پذیری اوراکل را امکان پذیر می کند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cryptoglobe

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا